Loner تجربه ی جدید و منحصر به فردی از بازی های سرگرم کننده و آرکید می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Kunpo Games و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و موفق به کسب امتیاز عالی ۴.۶ از ۵ گوگل پلی نیز شده است و در آن به دنیای ساده و فارغ از هرگونه تنش و خشونت دعوت خواهید شد.

این بازی با نوآوری در طراحی گیم پلی توانسته مخاطبین بسیاری را جذب کند و با گیم پلی آرامش بخش خود و موسیقی های دلچسبش بازیکن را به فضایی بدون هرج و مرج و درگیری برده و تا ساعتها سرگرم خواهند نمود. درواقع Loner یک بازی بسیار ساده است، بدون ویژگی های خاص، بدون ارتقاء و رقابت با دیگران، و یا حتی هیچ امتیاز و سکه ای، و هدفش صرفا القاء حس آرامش و تنهایی به بازیکن برای کاهش استرس های روزمره است.
Loner داستان یک سفر خلبان تنها را به تصویر میکشد که با قرار گیری در قالب شخصیت وی میتوانید گذشته او را پیگیری و درک نمایید.
سفری بی پایان در پیش دارید که برای لذت بردن از آن کافیست هندزفری را به گوش گذاشته و با هدایت هواپیمای مخصوص خود به گشت و گذار بپردازید.

تا جایی که حوصله تان یاری میدهد خلبانی کنید با عبور از موانع مختلف در محیط آرام و جذاب گردش کنید.برای نصب و دانلود این بازی جذاب کافیست پس از تماشای تریلر و تصاویر زیبای آن، فایل نصبی و مود آنرا از سرورهای پرسرعت اندروید سیتی دانلود نمایید.

ویژگی های بازی Loner اندروید :

-پخش موسیقی های آرامش بخش
-شامل انواع موانع برای عبور
-کنترلرهای لمسی عالی

-بسیار ساده اما شامل تصاویر مختلف