Hellrider 2 نمونه ی موفقی از بازی های پرهیجان و اکشن می باشد که اخیرا توسط استودیوی بازیسازی Anji Games و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و توانسته مورد توجه بازیکن بسیاری قرار گیرد. داستان بازی شما را با خود به فضای شگفت آوری می برد که قرار است در آن به ماجراجویی پرداخته و چالش های متنوعی را پشت سر بگذارید.

در بازی اکشن Hellrider 2 با شخصیتی به نام هل رایدر آشنا می شوید که سواران جهنمی تحت تعلیم او هستند و شما باید سوار بر موتور های مختلف شده و با عبور از موانع و تله هایی که در مسیر وجود دارند، به سمت اسکلت ها حرکت کرده و به آنها ضربه بزنید.با کمک کنترلر های لمسی حرکت کاراکترها را کنترل کنید و با برخورد به اسکلت ها امتیاز جمع کنید و مهارت خود را به سایر بازیکنان نشان دهید.در مکان های مختلف به ماجراجویی پرداخته و در نهایت با شکست حریفان و روسا،انواع دستاوردها را جمع آوری کنید.

شاید بتوان گفت وجود شخصیت های مختلف که به سلیقه ی خود می توانید آنها را انتخاب کنید و نیز محیطی ساده و گیم پلی سرگرم کننده ی از دلایل محبوبیت Hellrider 2 شده است و اکنون جدیدترین نسخه ی آن به همراه فایل مود، آماده ی دانلود از اندروید سیتی می باشد.

ویژگی های بازی Hellrider 2 اندروید :

-کنترلر های لمسی ساده

-ماجراجویی بر روی زمین، دریا، هوا
-مبارزه با انواع رئیس ها و دشمنان
-انواع تله ها که در طول مسیر پراکنده شده اند

-هدایت کاراکترها با لمس انگشت روی صفحه نمایش
-وجود شخصیت های منحصر بفرد