The Doomsday یکی از بازی های مهیج در سبک اکشن می باشد که به تازگی توسط استودیوی بازیسازی Meka Games و با قیمت ۰.۹۹ دلار در مارکت اندروید به انتشار رسیده است.گیم پلی خلاقانه و شبیه سازی محیط های ترسناک باعث شده بتواند امتیاز عالی ۴.۷ از ۵ گوگل پلی را از سوی طرفداران این سبک بدست آورد.

در The Doomsday انفجار بزرگ مواد شیمیای باعث تخریب فضا و ساختمان ها شده، همه چیز در هم پیچیده و انسان های بیگناه به زامبی های ترسناک تبدیل شده اند.جهان به یک ناجی نیاز دارد که بتواند به نجات بشریت و حیات انسان روی زمین کمک کند.شما همان کسی هستید که آینده زمین بدستتان است.

سلاح های کشنده سرد و گرم را بردارید و به نبرد با زامبی ها بروید.آنها همه جا وجود دارند، در گوشه و کنار لوکیشن های تاریک و مخوف! کنترل شخصیت اصلی بازی را به کمک کنترلرهای لمسی بدست بگیرید و با شلیک های هدفمند دشمن را نابود کنید.

ده ها مرحله ی چالش برانگیز در پیش روی شماست که در تمامی آنها لازم است دشمن را سرنگون کرده و به مرحله ی بعدی صعود کنید.اگر مایل به داشتن یک بازی اکشن و زامبی کشی کم حجم روی دستگاه خود هستید The Doomsday با داشتن ۸ حالت مختلف برای تجربه، پیشنهاد ویژه ای برایتان خواهد بود پس اکنون جدیدترین نسخه ی این بازی اندرویدی قابل نصب بر روی دستگاههای با اندروید ۴.۲ را از سرورهای پرسرعت اندروید سیتی دانلود و نصب نمایید.

ویژگی های بازی The Doomsday اندروید :

-پشتیبانی از دو زبان انگلیسی و ترکی

-رئیس های مختلف برای نبرد

-۱۲ نوع دشمن برای نابودی

-دهها مرحله چالش آور

-۲۹ سلاح مرگبار