Agatha Christie – The ABC Murders از جدیدترین بازی های سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Anuman و باقیمت ۶.۹۹ دلار در مارکت اندروید منتشر شده و با داشتن گیم پلی فکری و طراحی عالی لوکیشن ها موفق به کسب امتیاز عالی ۴.۴ از ۵ گوگل پلی شده است.

داستان بازی جذاب Agatha Christie – The ABC Murders برگرفته از رمان نویسنده معروف “آگاتا کریستی – Agatha Christie ” می باشد که فیلم و سریال آن نیز ساخته شده و شخصیت اصلی آن یعنی هرکول پوآرو معرف حضورتان است. کارآگاهی خصوصی که با هوش بی نظیر خود دست قاتلین را برملا کرده و معماهای پیچیده را حل می کند.اکنون شما در قالب شخصیت پوآرو قرار گرفته و به جستجوی قاتلی به نام ABC بگردید.بازجویی از متهمین و کشف موارد جدیدی که به ذهن هرکسی خطور نمیکند، باعث به چالش کشیده شدن نیروی ذهن و فکرتان خواهد شد.

شما باید بسیاری از صحنه های جرم را در شهرهای مختلف و محیط های زیبا که در سراسر انگلستان قرار گرفته اند، کشف کنید. به معاشرت با افراد جدید و هرکسی که گمان میکنید با مجرمین در ارتباط است بپردازید و با حل پازل های مرگبار، پرده از جنایات پنهان بردارید.

Agatha Christie – The ABC Murders با داشتن گرافیک منحصر بفرد و مراحل سرگرم کننده میتواند پیشنهاد مناسبی برای علاقمندان ماجراجویی باشد و اکنون فایل نصبی آن به همراه فایل مود و دیتای کامل آماده ی دانلود از اندروید سیتی می باشد.

ویژگی های بازی Agatha Christie – The ABC Murders اندروید :

-حل انواع پازل ها و معماهای مختلف
– بازجویی از مظنونان و متهمان اصلی
– ماجراجویی و جستجو در لوکیشن های جدید

-کاوش و بررسی های دقیق برای یافتن قاتل اصلی
مشاهده، پرسش و بررسی برای کشف راز و رمزهای قتل