Townhall Builder : Clash for Elixir یکی دیگر از بازیهای جذاب سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیو بازیسازی Mindstorm Studios و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده و تاکنون موفق به کسب امتیاز عالی ۴.۸ از ۵ گوگل پلی شده است.

Tiny Builder که شخصیت اصلی بازیست پس از ترک قبیله خود به روستای جدیدی که آنچنان دور نیست نقل مکان کرده است. او از غارت و جنگ و تخریب اموال دیگران خسته شده و میخواهد به همراه همسر و بچه هایش زندگی آرامی داشته باشد. با استفاده از معادن جواهرات و سنگ های قیمتی که در اطراف روستا یافته میتواند با استخراج اکسیر و طلا، پول زیادی به جیب بزند و دست از گذشته ناخوشایندش بردارد.

برای اجرای مراحل فقط کافیست روی صفحه نمایش ضربه بزنید و بدون هیچ احساس خستگی تا ساعتها سرگرم شوید! گاهی نیاز است برای دستیابی به معادن زغال سنگ به نبرد علیه دشمنان خود بپردازید و با ارتقاء معادن و انجام تحقیقات لازم پول و سرمایه بیشتری کسب کنید.

با فروش مواد معدنی و دست یابی به پول و ثروت به اقتصاد منطقه کمک کرده و با سایر سرمایه دارن رقابت دهید و با افزایش اعتبار خود یک معدنچی سرمایه دار شوید. از اژدهایان کوچک و بامزه برای شکار استفاده کرده و از انیمیشن های سه بعدی طراحی شده لذت ببرید.

ویژگی های بازی Townhall Builder : Clash for Elixir اندروید :

-ارتقاء شهر خود و کسب پول در این بازی ۳D بسیار جذاب
-استخدام وسایل نقلیه جدید
-ساخت خانه جدید
-نگهداری از اژدهایان متنوع
-اتقاء سازندگان خود

-انجام تحقیقات بیشتر برای افزایش ثروت
-تصاویر ۳D شگفت انگیز و مناظر فریبنده
-فروش مواد معدنی و کسب درآمد