Shadow Fight 2 Special Edition – بازی اکشن مبارزه سایه ۲ اسپیشال ادیشن از جدیدترین بازی های معرفی شده توسط استودیوی بازیسازی NEKKI می باشد که باقیمت ۴.۹۹ دلار در مارکت اندروید به انتشار رسیده و موفق به کسب امتیاز عالی ۴.۵ از ۵ گوگل پلی شده است. بهترین سری گیم مبارزه ای به تلفنهای همراه بازگشته است و این خبری خوش برای علاقمندان این نوع بازی می باشد!

سری دوم بازی های اکشن مبارز سایه ها با داستان ها و کاراکترهای جدید انتظارتان را می کشد.پس از طی مراحل نسخه قبل اکنون نوبت شماست که به دیدار تیتان رفته و ترورها و حملات او را متوقف کنید. از طریق دروازه سایه ها به دنیای خطرناک مبارزان جسور و قهرمانان شجاع بروید. این سرزمین ها منتظر ظهور یک ماجراجوی خطرناک هستند تا از دست سرکوبگری های مهاجمین شوم خلاص شوند.

اکنون گیم پلی ترکیب شده از دو ژانر محبوب جهان یعنی مبارزه ای و RPG را تجربه کرده و به جمع آوری یک زرادخانه بزرگ از سلاح های مرگبار بپردازید. در مبارزات بینظیر با قهرمانان خاص شرکت کرده و با شکست دادن حریفان به ملاقات روسای هر مرحله بروید و آنها را با ضربات دقیق شمشیر و فنون رزمی از پای درآورید.

ویژگی های بازی Shadow Fight 2 Special Edition اندروید :

-پرش به جهت های مختلف و فریب دادن حریفان
-یک فصل تازه و داستانی کاملا جدید در نسخه دوم
-تجهیز قهرمان با سلاحها و زره پوش

-کسب جواهرات با پیروزی در جنگها و ارتقاء زرادخانه
-سفر به ۷ بخش مجزا و نبرد با روسای هر مرحله
– کنترل های ساده برای استفاده از صفحه لمسی
– انیمیشن های متحرک و طراحی منحصر به فرد