Durango: Wild Lands یکی از بازی های پرهیجان و نقش آفرینی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی NEXON Company و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و توانسته مورد توجه هزاران بازیکن قرار گیرد. داستان بازی شما را با خود به جهان شگفت آوری می برد تا کشف، ساخت، نبرد و موارد دیگر را تجربه کنید! 

این بازی که برنده ی جایزه منتقدان سال ۲۰۱۷ شده توانسته تجربه ی بینظیری از سبک MMO در تلفن های همراه به ارمغان آورد.با آزادی کامل مشغول ساخت شهر خود شده و همزمان علیه حملات قبیله های دشمن و یا دایناسورهای عظیم آماده شوید.دنیای شما به دورانگو تبدیل شده است. با وسایل حمل و نقل مدرنی که در اختیارتان است محیط غنی اطراف را کشف کنید.

برای زنده ماندن، باید هر دو منابع مدرن و محلی را در اطراف خود داشته باشید. با یافتن راهی مناسب با سایر بازیکنان دنیای مجازی ارتباط برقرار کرده و اینگونه به کشف، پرورش و توسعه بیابان های وسیع و خطرناک دورانگو بپردازید. با یکدیگر تعامل داشته باشید و یک قبیله ایجاد کنید و نهایتا روستا را گسترش دهید. شکار دایناسورهای بزرگ را در جزایر راید تجربه کرده و مشغول جنگ های PvP و قبیله ای شوید.

ویژگی های بازی Durango: Wild Lands اندروید :

-کشف دنیای Durango خود که با ویژگی های عالی طراحی شده!
-یاد بگیرید که چگونه در دنیای دورانگو زنده بمانید
-کاوش در جزایر Tamed و Civilized
-جمع آوری، شکار، صنایع دستی، آشپزی، مزرعه، ساخت و تجارت
-کاوش جزایر ناپایدار پر از منابع با ارزش، دایناسورها و اسرار آمیز
-تسخیر جزایر Savage برای جمع آوری منابع بهتر و نبرد دشمن
-تعداد بی شماری از جزایر با محیط های مختلف و محتویات دقیقتر