Fighting Fantasy Legends از دسته بازی های نقش آفرینی است که توسط استودیوی بازیسازی Nomad Games و با قیمت ۴.۹۹ دلار در مارکت اندروید منتشر شده و موفق به کسب امتیاز عالی ۴.۹ از ۵ گوگل پلی نیز شده است.

در بازی نقش آفرینی مبارزه افسانه ای به سفری دور و دراز به سرزمین Allansia خواهید رفت تا با استفاده از شمشیر قدرتمندتان به جمع آوری کارتها بپردازید و با ترکیب آیتم های جدید به وضعیت افسانه ای برسید. روند بازی برگرفته از داستان سه گیم کلاسیک City of Thieves، Warlock Firetop Mountain و Citadel of Chaos میباشد که توسط Nomad Games که از سازندگان آثار موفقی همچون Smash Up و Talisman میباشد طراحی شده است.

در Fighting Fantasy Legends هر مکان دارای یک عرشه خالی از کارت است که شامل موجودات شیطانی، اجسام قدرتمند و رویدادهای دراماتیک است. شما باید مجموعه تان را باکمک گنجینه های قدرتمند بسازید تا سطح شانس خود را بالا ببرید و بتوانید از خیابان های خطرناک پورت بلکست ها، عمق شفاف کوه های آتشفشانی و سایه های مخوف Citadel گذر کنید. مسلما دوستداران بازیهای کارتی، شانسی این پیشنهاد ویژه را از دست نداده و با دانلود جدیدترین ورژن Fighting Fantasy Legends به یکی از میلیون ها طرفدار بازی تبدیل خواهند شد.

ویژگی های بازی Fighting Fantasy Legends اندروید :

-ساخته شده بر اساس کتاب های Fighting Fantasy Books که میلیون ها بار به فروش رفته اند

-استفاده از توانایی های خاص کلاسیک : Skill/Stamina/Luck

-کشتن هیولاها و اضافه کردن آن ها به کالکشن خود

-گیم پلی اعتیادآور کارتی با عناصر Roguelike

-هزاران گزینه مختلف برای تجربه نتایج غیرتکراری

-سفر در سراسر منطقه Allansia شمالی

-کسب عنوان بر اساس فعالیت های خود
-دارای سه سطح دشواری