Neighbours from Hell: Season 2 فصل دوم بازی محبوب و پرطرفدار Neighbours from Hell است که قبلا معرفی و مورد استقبال گیمرهای سراسر دنیا قرار گرفته بود.یک بازی پازلی شامل مراحل چالش برانگیز که تا ساعت های طولانی سرگرمتان خواهد نمود.

مانند نسخه ی اول Neighbours from Hell، گرفتار همسایه بد شده اید که دنیا را برایتان جهنمی کرده است! او که در صدد آزار و اذیت شما بود اکنون برای لذت بردن از تعطیلات به همراه مادرش در نزدیکی شما اقامت کرده و ماجراهای جالبی برایتان بوجود می آورد.خرابکاری رکن اصلی این بازیست و باید هر کدام تلاش کنید که علاوه بر طرح نقشه های زیرکانه، توطئه های طرف مقابل را نیز خنثی کنید.

ماجراهای نسخه ی جدید Neighbours from Hell: Season 2 در ۶ لوکیشن منحصر بفرد از کشورهای زیبای چین و هند و مکزیک و غیره تشکیل شده است.از ابزارها و عناصر محیطی برای آزار دادن و انتقام گرفتن از همسایه تان استفاده کنید و بسیار مراقب اوضاع باشید.عبور و مرور او و مادرش را کنترل کنید و نگذارید گرفتار تله های مخفیانه ی همسایه شوید!

این بازی با داشتن داستانی مهیج و گیم پلی اعتیادآور موفق به کسب امتیاز عالی ۴.۲ از ۵ گوگل پلی شده و میتواند مورد پسند تمامی سنین قرار گیرد و اکنون فایل مود آن آماده ی دانلود از سرورهای پرسرعت اندروید سیتی می باشد.

ویژگی های بازی Neighbours from Hell: Season 2 اندروید :

-طراحی لوکیشن های بی نظیر از ۶ کشور مختلف مانند هند و چین

بیش از ۵ شخصیت جدید و حیوانات متعدد

-انجام کارها بصورت دزدکی و مخفیانه

-کشف و خنثی کردن تله های همسایه

-۱۴ قسمت بسیار مهیج از بی نظمی

-انتقام و آزار رساندن به همسایه

-کنترلرهای آسان و رابط کاربری بهینه