بازی Constantine از جدیدترین آثار استودیوی بازیسازی Ntree4 است که آنرا باقیمت ۴.۵ دلار برای علاقمندان سبک اکشن و نقش آفرینی منتشر نموده و موفق به کسب امتیاز عالی ۴.۲ از ۵ گوگل پلی شده است.یک بازی سراسر هیجان و RPG که شما را در موقعیت های چالش انگیز قرار خواهد داد!

با نصب و اجرای Constantine در انواع ماموریت های حماسی شرکت کرده و به نبرد با دشمنانی که هدفشان نابودی شماست، بروید. با لمس صفحه نمایش و استفاده از کنترلرهای لمسی، حرکات تند و سریع انجام داده و دشمن را مورد حمله قرار دهید. با پیروزی در مقابل دشمن میتوانید امتیاز بالا جمع آوری کرده و سپس مهارت های هجومی و قدرتهای کاراکترهای بازی را افزایش دهید و با توان بیشتری در نبردها ظاهر شوید.

ماموریت نهایی در بازی Constantine، پاکسازی محیط و تخلیه سیاهچاله ها از وجود این متجاوزان است.آنچه که در پیشرفت مراحل اهمیت بالایی دارد، سرعت عمل و واکنش های ناگهانی شما در مواجهه با دشمنان است.پس اگر توانایی انجام این نبردهای سهمگین در لوکیشن هایی که با ظرافت خاصی طراحی شده اند، را دارید بهتر است Constantine را از دست نداده و فایل نصبی و دیتای کامل آنرا از سرورهای پرسرعت اندروید سیتی دانلود نمایید.

ویژگی های بازی Constantine اندروید :

-تبدیل شدن به یک بازیکن برتر و رسیدن به شهرت و پاداش

-ارتقاء مهارت های شخصیت های بازی

-نقش آفرینی در نبردها علیه دشمنان

-انتخاب شخصیت دلخواه از میان طیف گسترده ای از موارد
-طراحی مناسب لباس شخصیت های مختلف
-لذت بردن از جمع آوری آیتم ها