بازی مهیج Ace Force: Joint Combat یا نبرد هوایی، از جدیدترین آثار استودیوی بازیسازی OneWorld Mobile Games است که بصورت رایگان و در سبک اکشن برای دستگاههای اندرویدی منتشر شده و توانسته امتیاز عالی ۴.۴ از ۵ گوگل پلی را از آن خود کند.

در Ace Force: Joint Combat مبارزه با انواع نیروهای دشمن را با انواع جنگنده های هوایی تجربه خواهید کرد.تلاش شما برای تسلط بر مخالفان به کمک پیشرفته ترین هواپیماهای جهان است که از فن آوری های روز دنیا استفاده می کنند. به کمک هواپیمای قدرتمند خود جت های دشمن را هدف قرار دهید و آسمان را با انفجار های فروزان روشن کنید.

نیروهای متجاوز عرضه سوخت جهان را محدود کرده و جهان را بدون هیچ گونه حمایتی ترک کرده اند پس شما برای به دست آوردن کنترل پایگاه های سوخت نبرد کرده و برای ارتقاء هواپیمای خود را در برابر حملات دشمن، ماموریت های محوله را تکمیل کنید.از جت های مدرن و محیط هایی که با جزییات بالا طراحی شده اند لذت ببرید و خلبانی بیش از ۱۰۰ جت جنگی مانند PAK FA T-50، F-22 Raptor، J-10 Vigorous Dragon را تجربه نمایید.

صداگذاری پیشرفته و نمایش صحنه های واقع گرایانه از نبردهای هوایی افزایش بازی را دوچندان خواهد نمود.شاید بتوان گفت Ace Force: Joint Combat با امکان ساخت گروهی از دوستان برای پیشروی به قلمرو دشمن،پیشنهاد ویژه ای برای علاقمندان بازی های اکشن و نبردهای هوایی محسوب می شود و اکنون جدیدترین نسخه ی این بازی اندرویدی آماده ی دانلود از اندروید سیتی می باشد.

ویژگی های بازی Ace Force: Joint Combat اندروید :

صدها گزینه برای سفارشی سازی

ارتقا زره ها، موتور، موشک ها، توپ های خود

-شامل انواع جنگنده های روز دنیا

لذت بردن از انفجار و گرافیک HD

-مبارزه مشترک برای شکوه و عظمت به همراه گروه دوستان

نابود کردن جت های دشمن، قلمرو شیطان و تسلط بر آسمان