اندروید سیتی My Talking Hank را به عنوان یکی از تازه ترین بازی های ارائه شده توسط کمپانی نام آشنای Outfit7 معرفی می کند که به خوبی از سوی کاربران اندرویدی مورد استقبال قرار گرفته است.این بازی که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه می شود می تواند ساعت ها شما را سرگرم خود کند.البته می توان My Talking Hank را به عنوان انتخاب بسیار خوبی برای کودکان در نظر گرفت.

اگرقبلا بازی های این سبک را امتحان کرده باشید و با آنجلا هم سرگرم بوده باشید، اینک می توانید با هنک بازی کنید! این سگ دوست داشتنی که هنک نام دارد به شما نیاز دارد تا از او مراقبت کنید.درست مانند مادرش با او رفتار کنید و مهربان باشید.می توانید روز ها و ساعت ها کنار این توله سگ دوست داشتنی لحظات خود را به خوبی و شادی سپری کنید.دقیقا همانند یک حیوان خانگی از او مراقب کرده؛ به او غذا بدهید، تمیزش کنید و در مواقع نیاز او را به توالت ببرید.

البته از مواردی که هنک علاقه شدیدی به آن نشان می دهد می توان به عکاسی اشاره کرد.جالب است نه ؟ در My Talking Hank می توانید با یک توله سگ دوست داشتنی صحبت کنید و سوژه های مختلف را در جزایز زیبا پیدا کنید و به تصویر برداری مشغول شوید.روی هم رفته این بازی می تواند شما را شیفته خود کند.

ویژگی های بازی My Talking Hank اندروید : 

-سفارشی سازی با آیتم مختلف

-دریافت پاداش

-باز کردن قفل آیتم های جدید

-مراقبت از هنک و بزرگ کردن او

-کمک به هنک برای ایجاد یک آلبوم زیبا عس

-سرگرم کننده با صداگذاری های زیبا