Video Dieter 2 – trim & edit یکی از برنامه قدرتمند برای فشرده سازی ویدئوهاست که میتوان از آن برای کاهش دادن حجم فیلم ها و ویدئو کلیپ های تصویری در دستگاههای اندرویدی استفاده کرد.

شاید برای شما نیز پیش آمده که بخواهید یک فیلم یا ویدئو را برای سایرین به اشتراک بگذارید ولی بخاطر حجم بالای آن از اینکار منصرف شده اید.حتی شاید از حجم بالای فیلم ها در کارت حافظه به ستوه آمده باشید.اکنون به کمک این برنامه ی مفید میتوان حجم فایل های تصویری را تا حد زیادی کاهش داده و از مشکلات این چنینی خلاص شوید.
برای کاهش دادن حجم فیلم ها در Video Dieter 2 – trim & edit کافیست یک فیلم را از گالری انتخاب کنید و سپس به آنرا به راحتی به حجم دلخواه برسانید و در صورت تمایل خروجی مورد نظر را در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، واتساپ و غیره با سایر دوستان خود اشتراک گذاری کنید.

Video Dieter 2 – trim & edit را با داشتن قابلیت های منحصر بفردی همچون پشتیبانی از اکثر قالب های ویدئویی میتوان به عنوان یکی از بهترین ویرایشگر ویدئویی معرفی نمود. اکنون این برنامه با حجمی در حدود ۲ مگابایت بصورت کاملا رایگان آماده ی دانلود از اندروید سیتی می باشد.

ویژگی های برنامه ی Video Dieter 2 – trim & edit اندروید :

-بدون افت کیفیت فیلم و خروجی مورد نظر
-انتخاب یک ویدیو از گالری برای فشرده سازی
-پشتیبانی از اکثر قالب های ویدئویی

-تبدیل ویدئو کلیپ در اندازه های کوچکتر
-اشتراک گذاشتن ویدیو فشرده شده در سایر شبکه های اجتماعی
-صرفه جویی در فضای مصرفی کارت SD خود با استفاده از این ویرایشگر ویدئو