Flick Kick Football Legends از جدیدترین بازی های سبک ورزشی می باشد که توسط استودیو بازیسازی PIKPOK و بصورت رایگان برای دستگاههای اندرویدی منتشر شده و با شبیه سازی خوب فوتبالیست های مطرح جهان توانسته مورد توجه علاقمندان این ورزش محبوب قرار گیرد.

در این بازی قرار است برای اسطوره فوتبال شدن تلاش کنید، ابتدا در مدرسه فوتبال عضو شده و با یادگیری مهارت هایی همچون شوت، سانتر کردن، هد و پاس و غیره به یک فوتبالیست خوب تبدیل شوید.پس از تمرینات لازم است در مسابقات حضور یابید و باکسب امتیازات بیشتر به لیگ های بالاتر صعود کنید.

اینکه چه تیمی طراحی کنید و چه بازیکنانی در آن حضور داشته باشند در برد و باختتان تاثیر دارد. رقبایتان را شکست داده و با پیروزی در لیگ های بالاتر به یک بازیکن افسانه ای تبدیل شوید.با کسب مهارت های حرفه ای کمک کنید تیمتان به مراحل نهایی صعود کرده و حتی در رقابت های جام جهانی شرکت کند!
Flick Kick Football Legends با گیم پلی جدید، الهام گرفته از کمیک پر جنب و جوش پر از شخصیت های محبوب و ستاره های فوتبال میتواند پیشنهاد خوبی برای دوستداران بازی فوتبالی باشد.همچنین انیمیشن های گرافیکی و تیم های قدرتمند فوتبال باعث افزایش جذابیت آن خواهد شد.

ویژگی های بازی Flick Kick Football Legends اندروید :

-طراحی خیره کننده و گرافیکی
-کشف و جمع آوری بازیکنان جدید بین المللی برای ساخت یک تیم قهرمانی
-افزایش سطح بازیکنان خود برای باز کردن مهارت های جدید
-استفاده از کاپیتان برای هدایت تیم طراحی شده
-دعوت از دوستان خود برای رقابت در لیگ ها
-کنترلر لمسی،کشیدن و رها کردن برای هدایت و مدیریت تیم
-آموزش بازیکنان خود برای افزایش XP