Lightseekers – جویندگان نور نمونه ی موفقی از بازی های پرهیجان و نقش آفرینی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی PlayFusion و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و توانسته مورد توجه هزاران بازیکن از سراسر دنیا قرار گیرد. داستان بازی شما را با خود به فضای شگفت آوری می برد که قرار است در آن به مبارزات مختلف پرداخته و دشمنان را یکی پس از دیگری نابود کنید.

در بازی اکشن Lightseekers وارد فضایی رنگارنگ و سه بعدی شده و در قالب شخصیت های منحصر بفردی که بطرز خلاقانه ای طراحی شده اند، نقش آفرینی کنید.برای تبدیل شدن به قهرمان افسانه ای لازم است به نبرد دشمنانی از جنس هیولا و سایر موجودات خیالی بروید و با پیروزی در برابر آنها ماموریت های محوله را تکمیل نمایید.

لوکیشن های چالش انگیز و متنوعی وجود دارد که طبق میل خود میتوانید در هریک از آنها کاوش کرده و برای پیدا کردن اسرار گذشته تلاش کنید.با ارتقاء دادن نیروها و کسب امتیازات بیشتر میتوانید توانایی بیشتری در مقابله با دشمن بدست آورید و با نمایش مهارت های خود در استفاده از ابزارهای جنگی پیروز میدان باشید.سطوح دشواری مختلف بازی را تجربه کنید و با کسب امتیازات، توانایی های پیشرفته تر و شخصیت های جدید را آنلاک نمایید.

این بازی آنلاین با داشتن گرافیک منحصر بفرد و مراحل چالش برانگیز موفق به کسب امتیاز ۴.۴ از ۵ گوگل پلی شده و اکنون فایل نصبی آن به همراه فایل مود و دیتا آماده ی دانلود از اندروید سیتی می باشد.

ویژگی های بازی Lightseekers اندروید :

-وجود انواع ماموریت چالش برانگیز آنلاین
-دارای گرافیک سه بعدی و اچ دی

-نبرد با دشمنان و موجودات افسانه ای

-باز کردن آیتم ها و پیشرفته سازی نیروها

-سفارشی سازی کاراکتر بازی و وجود شخصیت های مختلف

-قابل اجرا بر روی تبلت و گوشی های اندروید

-کنترلر های لمسی ساده برای کنترل شخصیت ها

-طراحی لوکیشن های جذاب و منحصر بفرد