Master Rider بازی جدید استاد رانندگی از نمونه های خلاقانه در سبک ماشین سواری و مسابقه ای می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Playpax Games و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و با نصب آن سرگرم رانندگی با ماشین های متفاوتی خواهید شد.

آنچه که این بازی را نسبت به نمونه های این سبک متمایز میسازد استفاده از گرافیک اچ دی و طراحی ماشین های مختلفی است که نظیرش را در کمتر بازی دیده اید. کاراکترها و رانندگان نیز به سبک خاصی طراحی شده اند و وجود سیبیل های بامزه و کلاههای کوچک و بزرگ بر سرآنها محیط شاد و فانتزی ایجاد نموده است.

یکی از کامیون های غول پیکر را از بین ۴ مدل مختلف انتخاب کرده و با راندن در مسیرهایی که به طرز ماهرانه ای طراحی شده خود را سرگرم نمایید. بیش از ۱۰۰ مرحله چالش انگیز در پیش دارید که در هریک از آنها موانع و مشکلات و فنرها و چاله های زیادی وجود دارد که گاه لازم است از روی آنها بپرید و گاه ممکن است سقوط کنید! اگر مایل به نصب و اجرای Master Rider هستید، اکنون جدیدترین نسخه ی این بازی اندرویدی که قابل نصب بر روی دستگاههای با اندروید ۴.۱ به بالا و بدون نیاز به دیتا است را از اندروید سیتی دانلود نمایید.

ویژگی های بازی Master Rider اندروید :

-شامل بیش از ۱۰۰ مرحله چالش انگیز

-انتخاب از میان ۴ کامیون معروف

-استفاده از ۴ راننده حرفه ای

-کنترلهای لمسی و روان

-آنلاک کردن پرش دوبرابری