Lost & Alone یکی از جدیدترین بازی های سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیو بازیسازی Point & Click LLC طراحی و با قیمت ۴.۹۹ دلار در مارکت اندروید به انتشار رسیده است.آیا شما بازی فرار را دوست دارید؟ آیا ماجراجویی های داستانی را دوست دارید؟ آیا بازی های ماجراجویی اشاره و کلیک مورد علاقه تان است؟ پس اگر عاشق ماجراهای پازلی و پررمز و راز فرار هستید این پیشنهاد ویژه را از دست نداده و به ماجراجویی عمیق در Lost & Alone بپردازید.

شما از یک خواب عمیق در جنگلی ناشناخته و مکانی ناآشنا بیدار می شوید و از آنجا که در معرض خطر هستید باید با استفاده از عناصر محیطی برای نجات جان خود استفاده کنید.

به عمق کوه ها و دره ها بروید و با شکار سرنخ های جدید و اقلام موردنیاز برای حل پازل ها پرداخته و بسیاری از اسراری که پیش رویتان است، را بگشایید.مناظر خیره کننده، کوه های شگفت انگیز، رودخانه ها، عمارت های ویران شده و غارهای مرموز و شکاف ها را بپیمایید. در این بازی هر عکس و پس زمینه تصویری نفس گیر است که تجربه بینظیری را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

اگر از علاقمندان این نوع بازی هستید با نصب و اجرای Lost & Alone در لوکیشن ها و مناظر شگفت آوری که با دقت طراحی شده جستجو کنید و در موسیقی متنی که شما را به ماجراجویی تشویق می کند غرق شده و لحظات هیجان انگیزی را تجربه کنید!

ویژگی های بازی Lost & Alone اندروید :

-باز کردن قفل انواع دستاوردها

-دارای صحنه های گرافیکی و دل انگیز

-جستجو در لوکیشن های مختلف

-طراحی دقیق جزییات و مینی گیم ها

-فضای تامل برانگیز و مکان های خیره کننده

-کشف صدها شیء مخفی برای پیدا کردن

-دهها پازل و معمای پیچیده برای حل کردن