Crash Club یکی از جدیدترین نمونه ها در سبک ماشین سواری و مسابقه ای می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Pretty great و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و با نصب آن پا به دنیای هیجان انگیز و رنگارنگ اتومبیل ها خواهید گذاشت.

در بازی جذاب Crash Club بیش از ۲۵ نوع اتومبیل در اختیار خواهید داشت که باید سوار بر یکی از آنها شده و به نبرد با دشمنان بروید! این بار به جای شمشیر و تفنگ قرار است به کمک ماشین خود به دیگران خسارت وارد کنید و با پرتاب بمب و ابزارهای جنگی برای سایر بازیکنانی که بصورت آنلاین با شما رقابت می کنند،مانع تراشی کنید. با سرعت سرسام آور برانید و تا میتوانید به همه چیز آسیب برسانید، با شکستن وسایل بین راهی، نگذارید که آنها زودتر از شما به خط پایان برسند.اگر بتوانید با ایجاد ضربه به ماشین های دیگر و مانع تراشی برای سایرین، خودتان زودتر به پایان برسید و سلاح های گوناگون را به موقع استفاده کنید قادر به کسب امتیاز بیشتر خواهید شد و در نهایت میتوانید قفل آیتم های جدیدتر را باز کنید!

گیم پلی این بازی بیش از هر چیز شما را به یاد بازی محبوب کراش می اندازد و گرافیک منحصر به فرد سه بعدی و صداگذاری پیشرفته بازی، حس واقعی رقابت های اتومبیلرانی را به شما القا خواهد کرد، پس اگر از علاقمندان این نوع بازی هستید مسلما از امکانات بی نظیری همچون وجود بازیکنان حرفه ای و انجام کارهای خارق العاده لذت خواهید برد.

ویژگی های بازی Crash Club اندروید :

-شامل بیش از ۲۵ نوع ماشین

-دارای ابزار جنگی و وسایل تخریبی

-شکست حریفان و کسب امتیاز

-قابلیت شخصی سازی رنگ و آیتم های ماشین

-خرید و فروش ماشین های قدیمی و جدید