Amigo Pancho از جمله بازی های جذاب و  پازلی است که توسط استودیوی بازیسازی Qaibo Games و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده و توانسته مورد توجه بازیکنان بسیاری قرار گیرد و امتیاز خوب ۴.۵ از ۵ گوگل پلی را از آن خود کند. این بازی که قبلا برای IOS منتشر شده بود در عرض ۵ سال توانست میلیونها بار دانلود شود. آیا برای تجربه ماجراهای باور نکردنی آماده هستید؟

در اینجا شما نقش Amigo Pancho را بازی میکنید و باید به او کمک کنید تا به بالای کوه برود و بالاترین نقطه جهان را کشف کند. زیرا پانچو دوست دارد به بالاترین مکان های جهان برود! او اینکار را با یک روش غیر معمول انجام می دهد: با نگه داشتن دو بالن کوچک و پرواز با کمک آنها!

کنترلرهای لمسی اجازه میدهد تا به راحتی حرکات وی را تحت کنترل خود در آورید و به سمت هدف موردنظر بروید. همچنین از موانع و چالش های محیط دوری کنید و با کسب امتیازات بیشتر به سطوح بعدی منتقل شوید. لوکیشن های زیبایی از مکان های مختلف طراحی شده که میتوانید طی ۱۲۰ مرحله چالش انگیز و ۶ مکان منحصربفرد آنها را تجربه کنید. دقت داشته باشید که طی بیان سازنده این بازی بسیار اعتیاد آور است!

ویژگی های بازی Amigo Pancho اندروید :

-گیم پلی فیزیک تعاملی

-امکان بازی با خانواده

-بیش از ۱۲۰ سطح چالش انگیز

-کنترل لمسی برای پاک کردن، چرخش، ضربه، پشت سر هم

-شامل ۶ مکان (TEXAS، SIBERIA، TIBET، PERU، ARCTIC، AFGHANISTAN)