REC Screen Recorder HD Full یکی دیگر از ابزارهای اندروید است که توسط تیم برنامه سازی GateDev و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده و با داشتن قابلیت های مفید در زمینه ی ضبط فیلم با کیفیت اچ دی از صفحه نمایش توانسته امتیاز ۴.۲ از ۵ گوگل پلی را از کاربران کسب کند.
REC Recorder PRO PRO تجربه عالی و کاربردهای حرفه ای در زمینه ضبط صفحه نمایش را فراهم آورده و این امر باعث برتری آن نسبت به نمونه های مشابه می باشد.این برنامه برای ضبط صفحه نمایش بصورت آسان و حتی برای کاربران مبتدی می باشد که از آن میتوان برای تولید فیلمهای با کیفیت بالا از صفحه نمایش استفاده نمود.

چنانچه بخواهید ویدیوهای آموزشی تهیه کنید یا بخشی از یک تورنمنت آنلاین در بازی را ضبط کنید تا به دوستانتان نشان دهید REC Screen Recorder به کمکتان خواهد آمد.حتی هنگامی که با دوستان یا افراد خانوادتان چت تصویری دارید و می خواهید آن را ضبط کنید تا بعدا پخش شود میتوانید با کمک این اپلیکیشن تصاویر با کیفیت اچ دی ضبط کنید. همچنین تنظیمات مورد نظر خود را یکبار تنظیم کرده و در ایستگاه از پیش تنظیم شده ذخیره کنید تا هر بار که بخواهید از صفحه نمایش فیلم تهیه کنید نیازی به تکرار این فرایند نداشته باشید.گزینه تایمر شمارش معکوس قابل تنظیم یک ویژگی بسیار مفید برای کاربران است، زیرا باعث میشود با آمادگی بیشتری به فیلمبرداری بپردازند.

ویژگی های برنامه REC Screen Recorder HD اندروید :

-امکان اتصال به کامپیوتر خود هنگام ضبط از صفحه نمایش
-امکان ضبط صدا با دستگاه خود از طریق میکروفون
-تایمر شمارش معکوس کاملا قابل تنظیم
-شروع فیلمبرداری با لرزش دستگاه یا فشردن دکمه خاموش کردن تلفن

-ضبط صفحه نمایش و ضبط صدا تا یک ساعت که این طولانی تر از برنامه های مشابه است