Revolution Offroad : Spin Simulation از جدیدترین بازیهای سبک ماشین سواری و مسابقه ای می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Rooster Games و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و با نصب آن پا به دنیای هیجان انگیز اتومبیل ها خواهید گذاشت. برای ماجراجویی در جاده های خارج از شهر آماده شوید. آیا میتوانید بدون درنظر گرفتن قوانین فیزیک رانندگی کنید؟

سوار بر اتومبیل منحصربفرد خود شده و از جاده هایی که تمام مهارتهای رانندگی شما را به چالش میکشند عبور کنید. سنگلاخ، باتلاق و جاده های خاکی و آسفالته نمونه هایی از این جاده های مرگبار هستند. مسیرهای دشواری در پیش دارید که ممکن است رقبایتان زودتر آنرا به پایان برسانند، سرعت عملتان را بالا برده و در شرایطی که قوانین فیزیک برآن حاکم نیست رانندگی کنید.

خودروهایی مناسب جاده های آفرود طراحی شده که بخوبی از پس موانع برمیایند. رمپ ها و زمین های شیب دار و گردنه های مهیب را پشت سربگذارید و از حریفان پیشی بگیرید. بی شک از گرافیک جادویی بازی که نظیر آن را در کنسولهای بازی دیده بودید، شگفت زده خواهید شد زمانی که شرایط آب وهوایی خاص مانند برف و باران را به تصویر میکشد. پس آمادگی خود را برای هرنوع بحران بالا ببرید، جاده های خیس و خشک و لغزنده را طی کرده و استعدادهای حرفه ای خود را محک بزنید.

ویژگی های بازی Revolution Offroad : Spin Simulation اندروید :

-ماشین های مسابقات آفرود

-رانندگی در شرایط دشوار

-انواع چالش ها در حین مسیر

-جاده های سنگلاخ، باتلاق و خاکی

-پشت سرگذاشتن انواع چالش های جاده ای

-مسیرهای متنوع، زمین های شیب دار و رمپ و لوپ ها