CapTune یکی از موزیک پلیرهای قدرتمند و عالی اندروید است که توسط تیم Sennheiser electronic GmbH & Co KG و بصورت رایگان عرضه شده و توانسته امتیاز نسبتا خوب ۴.۲ از ۵ گوگل پلی را از سوی کاربران سراسر دنیا کسب نماید.
CapTune پخش کننده موسیقی برتر و یک ابزار بهینه سازی صدا در هدفون های گوشی و تبلت است و به شما در کنترل موسیقی مورد علاقه تان کمک میکند.اگر از علاقمندان موزیک و صدا هستید با نصب این اپلیکیشن تنظیمات دقیق را با اکولایزر انجام دهید یا به سادگی از ایستگاههای پیش فرض برنامه استفاده نمایید. جلوه های صوتی دلخواهتان را انتخاب کرده و متناسب با سلیقه خود موزیک های روزدنیا را گوش کنید.پروفایل های صوتی جدید را با توجه به محیط گوشیتان ذخیره کنید و تجربه گوش دادن باکیفیت را هر زمان و هر مکان ایجاد کنید.

علاوه بر این، CapTune به طور یکپارچه با دستگاه های فعال DLNA کار می کند و TIDAL را ادغام می کند تا بتوانید لیست های پخش چندگانه ایجاد کنید. این پلیر کم حجم قادر به پخش تمام فایل های MP3، AAC، FLAC، OGG و WAV می باشد. همچنین وجود ۷ اکولایزر باند و ۱۴ باند اکولایزر منحنی آزاد از دلایل محبوبیت این موزیک پلیر حرفه ای می باشد که میتوانید جدیدترین نسخه آن را از اندرویدسیتی دانلود نمایید.

ویژگی های برنامه CapTune اندروید:

-ادغام پخش و اکولایزر در یک برنامه
-قابلیت SoundCheck برای تنظیم رنج صدا
-تنظیمات و جلوه های صوتی اکولایزر و شخصی سازی توسط کاربر
-کنترل موسیقی ذخیره شده

-ایجاد لیست پخش چندگانه
-تنظیم پروفایل های صدا طبق شرایط متفاوت و ذخیره  آن
-رابط کاربری هوشمند
-سازگار با بلوتوث سیمی و بی سیم و همچنین دستگاه های DLNA
-تم های رنگی برای مطابقت با هدفون