Fidget spinner simulator از جمله بازی های کم حجم و سرگرم کننده اندروید است که بتازگی توسط استودیوی بازیسازی SmashLab و بصورت رایگان منتشر شده و در همین مدت کوتاه توانسته امتیاز خوب ۳.۶ از ۵ گوگل پلی را از آن خود کند.

در واقع شبیه ساز رایانه ای Fidget spinner simulator کمک می کند تا اوقات فراغت خود را به سادگی و بدون امکانات خاصی پرکرده و استرس و تنش های روزانه را از بین ببرید. نوعی بازی رایانه ای محبوب که شما می توانید آنرا در همه جا بازی کنید.

نحوه ی انجام آن بسیار ساده است، بطوریکه کافیست با حرکت دستانتان چرخ دنده را بر روی گوشی خود تنظیم کنید و تا جایی که بخواهید آنها را بچرخانید و سکه جمع کنید.
Fidget spinner simulator شامل انواع اسپینر های دوست داشتنی و رنگارنگ با فیزیک واقع گرایانه برای چرخش می باشد و به این دلیل بسیار مناسب افرادیست که در تمرکز دارای مشکل هستند.
از این بازی جذاب برای چرخش سریع، آهسته یا بسیار سریع اسپینر ها استفاده کنید، مدل مورد علاقه خود را انتخاب کنید و سپس آنها را به کمک چرخنده های واقعی که بر روی بلبرینگها قرار دارند بچرخانید.
Fidget spinner simulator موجب بهبود خلق و خویتان شده، تمرکز را افزایش داده و درنهایت احساسات منفی و خستگی را از بین می برد.

اگر مایلید یک بازی تقویت نیروی فکر و تمرکز روی دستگاه خود داشته باشید Fidget spinner simulator گزینه ی مناسبی برایتان خواهد بود پس اکنون جدیدترین نسخه ی این بازی اندرویدی را از سرورهای پرسرعت اندروید سیتی دانلود و نصب نمایید.

ویژگی های بازی Fidget spinner simulator اندروید :

-شامل انواع اسپینرهای بلبرینگی

-انتخاب اسپینزهای جدید و مدرن

-شبیه سازی واقع گرایانه از بازی اسپینر