Movie Creator نام اپلیکیشن عالی و کاربردی برای ساخت فیلم کوتاه از تصاویر است که توسط تیم Sony Mobile Communications و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و موفق به کسب امتیاز خوب ۴.۳ از ۵ گوگل پلی شده است.

از آخرین عکسهای خود برای تولید یک فیلم کوتاه استفاده کرده و از ساخت اسلایدشوهای جذاب لذت ببرید! Movie Creator به طور خودکار فیلم های کوتاه را با استفاده از عکس ها و ویدیو های شما ایجاد می کند.اگر عکس های زیادی در گوشی دارید کافیست آنها را در برنامه Movie Creator فراخوانی کرده و با طی چند مرحله ساده، کلیپ های تصویری خلاقانه بسازید و آن را به یک فایل ویدئویی با فرمت mp4 تبدیل نمایید.

کلیپ های کوچک و فیلم های چند دقیقه ای خود را لابلای تصاویر قرار دهید و موسیقی دلخواهتان را تعیین کنید، اکنون اسلایدشوی شما آماده است، کافیست آنرا با دیگران به اشتراک بگذارید، یا به کارتهای حافظه جانبی منتقل کرده و در تلویزیون ها یا تبلت آنها را تماشا کنید. اگر مایل به ساخت فیلم های کوتاه و منحصربفرد از تصاویر ثبت شده در گالری خود هستید کافیست جدیدترین نسخه ی این برنامه ی کاربردی را از اندروید سیتی دانلود نمایید.

ویژگی های برنامه Movie Creator اندروید :

-امکان ویرایش عنوان کلیپ
-حذف یا تغییر صحنه های ناخواسته، یا اضافه کردن عکس ها / فیلم ها
-اضافه کردن یادداشت به تصویر و فیلم
-امکان تغییر دادن موسیقی پس زمینه
-اعمال فیلترهای ویدئویی به اسلایدشو
-تغییر مشخصات فیلم (چشم انداز / مربع / پرتره)