Food Street – Restaurant Game جدیدترین بازی شبیه سازی رستوران در سبک مدیریتی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Supersolid و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده است.

در بازی Food Street رستوران خود را طراحی و ایجاد کنید! به طبخ و طراحی انواع غذاهای خوشمزه و لذیذ پرداخته و با فروش آنها کسب و کارتان را گسترش دهید. مزرعه مواد غذایی ایجاد کنید تا بتوانید با مواد اولیه تازه و طبیعی غذا بپزید.حیوانات خانگیتان را افزایش دهید تا مشتریان را جذب کنند، یک خانه بسازید و سگ ها، اسب ها، خوک ها را در آن نگهداری کنید.

با طراحی منوی متفاوت نظر مشتریان را به رستورانتان جلب کرده و شعبه های مختلفی افتتاح نمایید.از لحاظ زیباسازی فضا نیز دستتان باز است و میتوانید با خرید اقلام و لباس کارکنان کافه، سلیقه تان را اعمال نمایید.به حدی در اداره رستوران مهارت کسب کنید که بتوانید در رقابتهای دوستانه و مسابقات پخت و پز شرکت نمایید.

اگر از علاقمندان بازیهای رستوران داری و آشپزی اندروید هستید با نصب Food Street – Restaurant Game مدیریت رستوران دلخواهتان را بعهده گرفته و در یکی از بازی های اعتیاد آور، پخت و پز بی پایان را تجربه کنید.

ویژگی های بازی Food Street – Restaurant Game اندروید :

ساخت رستوران و طراحی باغ دلخواه

-ایجاد آشپزخانه و افتتاح شعبه های جدید
-طراحی رستوران خود با خرید اقلام و لباس کارکنان
-پخت و پز و پخت آسان با گیم پلی ساده

-آشپزی غذا بدون استرس محدودیت زمانی و امکان خدمت به مشتریان
-ساخت مزرعه برای دسترسی به مواد تشکیل دهنده در باغ خود
-جستجوی زمین های بیشتر برای ساخت قطعه های مزرعه و رشد مواد تشکیل دهنده
طرح های رستوران چند منظوره برای ترویج کسب و کار در شهر
-بازی در باشگاه های غذایی آنلاین