Survival Game: Lost Island PRO بازی جدید و فوق العاده در سبک بازیهای ماجراجویی و فکری است که بدست کمپانی مطرح Big Fish Games برای اندروید خلق و ارائه شده است.داستان بازی را می توان اینطور مطرح کرد که شما در یک موضوع عجیب قرار گرفته اید و باید به فکر حل کردن مشکل باشید.

در Survival Game: Lost Island PRO شما باید زنده بمانید! شما در جزیره گمشده تنها هستید و باید یک کاری کنیدشکستن درختان، پیدا کردن منابع، آیتم های صنایع دستی و غیره می تواند به شما کمک کند. اگر می خواهید در شب زنده بمانید، باید بسیاری از کار هارا انجام دهید.مراقب باشید حیوانات وحشی، شکار و غذا پیدا کنید.موارد دیگر را بسازید، سلاح های جدید را طراحی کنید. نگاهی به محور سنگ معدن و گرفتن منابع بیشتر بیاندازید.آیا می توانید اسرار این جزیره را باز کنید؟

برای باز کردن منوی سفارشی بر روی دکمه دنده کلیک کنید. در آنجا شما می توانید دستور العمل های بسیاری را پیدا کنید. برخی از دستور العمل های صنایع دستی در نزدیکی کارخانه یا کوره در دسترس هستند.این بازی واقعا ساندویچ است! کوله پشتی خود را باز کنید، آیتم یا نقشه را بزنید یا فقط روی «قطره» کلیک کنید و آیتم در نزدیکی شما ظاهر شود. شما می توانید بلوک های مختلف، درها، حصار ها و خانه های خود را بسازید. بر روی حیوانات ضربه بزنید و دکمه را برای حمله انتخاب کنید مراقب شکارچیان باشید! همچنین می توانید منابع زیادی از حیوانات مانند خرس، گرگ، گوسفند، ماهی و غیره دریافت کنید.

ویژگی های بازی Survival Game: Lost Island PRO اندروید : 

– جزیره بزرگ
– منابع مختلف
– گرافیک ۳D واقع بینانه
– شبیه ساز جزیره بقا زنده
– سیستم صنایع دستی
– شکار و ماهیگیری
– آموزش خوب برای مبتدیان
– موسیقی خوب و جلوه های صوتی
– آب و هوا مختلف