Best Sniper: Shooting Hunter 3D یکی از بازی های جذاب و منحصربفرد سبک اکشن می باشد که به تازگی توسط استودیوی بازیسازی T-Bull و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و با تصویر کشیدن صحنه های سه بعدی نبرد دایناسورها به بهترین بازی اسنایپری تبدیل شده است.

در این بازی مهیج به نبرد با دایناسورها و زامبی های ترسناک بروید و برای بقای جهان تلاش کنید.از آنجا که برنامه های آزمایشی ایالات متحده برای ترکیب ژنهای انسانی از کنترل خارج شد، اکنون هزاران موجود عجیب و غریب و نوع تکامل یافته ای از گونه های خطرناک مانند دایناسورها در سراسر زمین پخش شده است.به فضای آخرالزمان وارد شده اید که تنها راه نجات از آنجا استفاده از سلاح های مدرن و شلیک های هدفمند به سمت موجودات و دشمنان است.

ساختمان های نابود شده و مجسمه های شکسته؛ فضای پرتنشی ایجاد کرده، مراقب باشید و با تفنگ خود دشمن را هدف قرار دهید،مخالفان از هر گوشه و کنار بیرون می آیند، پس روی اسلحه تمرکز کنید. سلاح های خود را ارتقا دهید و تبدیل به قوی ترین تک تیرانداز BEST SNIPER شوید!

در بازی Best Sniper: Shooting Hunter 3D هر تفنگ دارای ۱۵ سطح است که با افزایش لول آن دقت و قدرت شلیک آن بهبود می یابد! مهارت های تیراندازیتان را با ۱۴ مدل تفنگ منحصر به فرد، ۱۰ اسلحه کلاسیک و ۴ اسلحه مرگبار امتحان کنید! تمام سلاح ها دارای ۳ تلسکوپ است که می توانید با زوم دقیق بهتر هدفگیری کنید!بازی خیره کننده FPS با صداگذاری و گرافیک شگفت انگیز خود آماده ی دانلود از اندروید سیتی است که پیشنهاد میکنیم آنرا از دست نداده و هم اکنون فایل نصبی یا مود آن را دانلود و نصب نمایید.

ویژگی های بازی Best Sniper: Shooting Hunter 3D اندروید :

-شامل سلاح های پیشرفته و مدرن

-دوئل با روسای دایناسورها

-شکار دایناسورها و از بین بردن آنها به روشهای خاص

-شکارهای روزانه؛ چالش های جدید برای هر روز

-کشف حالت های تک نفره منحصر به فرد و چالش برانگیز

-کنترلرهای لمسی و حرکت به چپ و راست

-ارتقاء اسلحه ها در ۱۵ سطح مختلف