ZOMBIE Beyond Terror از جمله بازی های اکشن و سرگرم کننده است که توسط استودیوی بازیسازی T-Bull و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده و تاکنون موفق به کسب امتیاز ۴.۳ از ۵ گوگل پلی شده است. خودتان را برای رویارویی با دشمنان غیرمنتظره آماده کنید و برای شلیک به زامبی ها حاضر شوید.

پا فضایی میگذارید که زامبی های ترسناک از هر گوشه آن بیرون میایند، استرس و تنش میانتان بالا گرفته و اکنون بعنوان فرمانده عملیات مبارزاتی نقش آفرینی میکنید. در طول راه با زامبی های بزرگ با چهره های وحشیانه و شیطانی که مرگ و ناامیدی از آن میبارد روبرو میشوید که باید با تک تیرانداز روی آنها زوم کرده و با کشتن آنها امتیاز کسب کنید و نگذارید بیشتر از این به شما نزدیک شوند. هیچوقت گمان نمیکردید توسط آنها محاصره شوید ولی اکنون باید سلاح های مرگبار خود را برداشته و با شلیک های هدفمند به سوی آنها از دستشان خلاص شوید.

هرج و مرج و شلوغی زامبی ها تمامی ندارد و شما را درگیر جنگی کرده اند که سرنوشت جهان را تعیین میکند. پس با سرعت عمل و دقت در تیراندازی و نفوذ به پایگاه اصلی آنها پیش بروید و با کسب امتیازات بیشتر، اسلحه های پیشرفته تر را خریداری کنید.

ویژگی های بازی ZOMBIE Beyond Terror اندروید :

-شامل ۱۵ سلاح مختلف جنگ جهانی دوم
-امکان ارتقاء سلاح ها و برج ها

-کشف انبار مهمات و پایگاه نظامی دشمن
-نجات دادن جهان از دست زامبی های بیرحم