Minecraft: Story Mode از جدیدترین بازی های سبک ماجراجویی و پیکسلی اندروید می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Telltale Games و بصورت رایگان منتشر شده و با داشتن گیم پلی فکری و طراحی خلاقانه ماجراها موفق به کسب امتیاز عالی ۴.۶ از ۵ گوگل پلی شده است.

در واقع Minecraft: Story Mode سری دوم بازی محبوب ماینکرافت می باشد که طرفداران بسیاری از سراسر دنیا یافته و اکنون در اپیزود دوم به دنباله ی این بازی مهیج خواهید پرداخت.اکنون که جسی و اعضاء گروهش، طوفان را نابود کرده و جهان را نجات داده اند و تبدیل به قهرمانان کاملا مشهور شده اند، زندگی برایشان کمی پیچیده تر شده است.

مسئولیت های بیشتر و زمان کمتری برای ماجراجویی دارند، دوستی های قدیمی شروع به محو شدن کرده اند. حداقل تا زمانی که دست جسی در یک دستکش خزنده که متعلق به یک معبد زیر آب باستانی است، گیر کرده است.حال جسی با یاران قدیمی و رفقای جدید بصورت گروهی، سفر جدیدی را آغاز می کند که باید با انتخاب های سخت در فرصت های مناسب از پس چالش های سفر برآید. اگر از علاقمندان بازی های پیکسلی و سرگرم کننده هستید، اکنون جدیدترین نسخه ی این بازی اندرویدی را به همراه دیتای کامل از اندروید سیتی دانلود و نصب نمایید و از داستان های متنوع آن لذت ببرید.

ویژگی های بازی Minecraft: Story Mode – Season Two اندروید :

-گرافیک پیکسلی و جالب

-اجرای مراحل در لوکیشن های بازی ماینکرفت

-صداگذاری عالی و هیجان انگیز
-گرافیک اچ دی خیره کننده