Wild Hunt:Sport Hunting Games یک بازی ۳D شبیه ساز شکار واقع گرایانه جهان و بهترین تجربه شکار آزاد است.زمان خود را برای جمع آوری ابزار شکار مدیریت کنید، بارگیری اسلحه، تیز کردن حواس خود و پیگیری حیوانات وحشی در مکان های شکار از مسائل مهمی است که در این بازی با آن ها سر و کار دارید.آیا شما برای تجربه شکار نهایی آماده هستید؟

آیا شما به بازدید از مکان های شکار جدید و خیره کننده میروید و برای تیراندازی به حیوانات وحشی واقعی حاضر هستید ؟ در Wild Hunt:Sport Hunting Games یک فرصت برای شما پیش می آید تا با دیگر شکارچیانی که در حالت PvP به رقابت می پردازند، برخورد داشته باشید.آیا شما مشتاق یادگیری چگونگی بارگیری اسلحه، تفنگ ساچمه ای و کمان هستید ؟

صعود تا رهبران و تبدیل شدن به بهترین شکارچی جهان یک هدف اصلی است! وحشی هانت تنها بازی شکاری است که مسابقات قهرمانی دارد. مهارت های شکار خود را به کمال رسانید زیرا شما شکارچیان دیگر را در حالت PvP خود به چالش می کشید و ثابت می کنید که شما مربی شکار آهو هستید!

به مکان های شکار واقعی واقع در سراسر قاره ها سفر کنید و حیوانات واقعی را شکار کنید. که به طور طبیعی آنها را مهار می کنید. شکار یک گوزن، روباه یا خرس در یلوستون پارک ایاالت متحده و غیره می تواند جذاب باشد بخصوص که مجبورید به مکان های بسیار عجیب سفر کنید.

هدف را بگیرید و با یکی از سلاح های حرفه ای شکار را به سر انجام برسانید. بین تفنگ های شکار، یک تفنگ ساچمه ای را انتخاب کنید یا مهارت های تیراندازی با کمان با شکار را نشان دهید و به طور مرتب سلاح خود را ارتقا دهید. Wild Hunt دارای سلاح هایی است که به نیازهای شما مانند یک دستکش شکار کمک می کند!گرافیک سه بعدی وحشی هانت آن را از سایر بازی های اکشن تیراندازی جدا می کند. جاسوسی حیوانات شکار شده را از طریق محدوده سلاح جاسوسی کنید، هدف را بگیرید و با دقت ماشه را بکشید!

ویژگی های بازی Wild Hunt:Sport Hunting Games اندروید : 

-گرافیک خوب و عالی بازی

-صداگذاری مناسب و هیجان انگیز

-گیم پلی عالی و اعتیاد آور

-شکار گوزن یا بازی های دیگر: خرس گریزلی، گرگ، اردک و حیوانات وحشی بیشتر
-شکار در جنگل، کوه، جنگل، ساوانا
-بازدید از مناطق شکار در آفریقا، اروپا، استرالیا، امریکا و یا آسیا