Pests Pests یک بازی پازل اعتیاد آور است. هدف Pests Pests بسیار ساده است. باید تمام کفی ها را از روی تخته بازی حذف کنید و آنها را از بین ببرید. از طریق درب های تله ای یا از چهار کک همرنگ که در یک خط مستقیم یا یک مربع قرار دارند استفاده کنید تا به هدف خود رسیدگی کنید. اما مراقب باشید! کک های جدید همیشه در حال رشد هستند، بنابراین شما باید رشد جمعیت را نگه دارید. Puzzle Pests Full با پازل و چالش بسته بندی شده است تا شما را برای آینده آماده کند. آیا چیزی برای ضرب و شتم کک های مزاحمت ایجاد می کند ؟ باید همگی را از بین ببرید.

ساعت ها و ساعت ها سرگرم کشتن این حشرات موزی شوید.با سه حالت مختلف بازی و گرافیک کارتونی سبک، شما هرگز از بازی Puzzle Pests Full خسته نخواهید شد. حل ۱۰۰ سطح پازل را ببینید.قبل از عمل فکر کنید.حتی در سطوح ساده تر تنها چند کک برای از بین بردن وجود دارد. اما شما فقط می توانید هر یک از آنها را تغییر دهید. آیا به اندازه کافی هوشمند هستید تا حرکت های مناسب را حدس بزنید؟

کلاغ ها برای نابودی کک ها هستند و در بدترین مکان ها شکار می کنند. آنها را در یک خط مستقیم یا یک الگوی مربع قرار دهید تا از بین بروند و هر کک متقارن از همان رنگ نابود شود. در این حالت می توانید وقت خود را برای انتخاب بهترین حرکت خود صرفه جویی کنید، زیرا کک های جدید تنها پس از انتخاب شما ایجاد می شوند.
در حالت بعدی کک ها به صورت دوره ای هر چند ثانیه تخم ریزی می کنند.شما باید جلوی رشد جمعیت و تخم ریزی را بگیرید.اما چگونه … ؟ روی هم رفته Puzzle Pests Full می تواند یک بازی متفاوت و بسیار جذاب باشد که توانایی ساعت ها سرگرم کردن شما را دارد.اگر علاقه مند به بازی پازلی می باشید، Puzzle Pests Full را از دست ندهید.

ویژگی های بازی Puzzle Pests Full اندروید : 

-صداگذاری مناسب و هیجان انگیز

-گیم پلی عالی و اعتیاد آور

-طراحی بسیار مناسب بازی

-شامل  بیش از ۱۰۰ مرحله چالش برانگیز