اندروید سیتی Fist of Rage: 2D Battle Platformer را به عنوان یکی دیگر از بهترین بازی های اکشن معرفی می کند. این بازی که بدست کمپانی بازی سازی Touchten متناسب با دیوایس های اندرویدی خلق شده به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه می شود و تا کنون توسط ۵۰۰ هزار کاربر اندروید دریافت و نصب شده است.

Deddy یک جنگنده بازنشسته است که از گذشته خود فرار می کند، زیرا او برای جامعه مبارزه می کند.به خصوص کودکان جوان مبتلا به سرطان که توسط زباله های خطرناک و متداول شركت، سلامتی خود را از دست داده اند.Chika یک دانشمند فوق العاده است، او پادزهر جدید را برای مبارزه با ویروس های مضر در مواد زائد سمی تولید می کند که توسط یک شرکت گسترش یافته است. با استفاده از این دانش، شرکت تلاش می کند تا تحقیقات خود را به گونه ای به پایان برساند که بیشترین سود را ببرد.اما در این میان افراد زیادی قربانی می شوند.زیرا این ماده خطرناک انسان های را به هیولا تبدیل می کند.

حال این شما هستید که در نقش Deddy قرار میگیرید و با تمامی مزدوران می جنگید و برای فراموش کردن گذشته خود تلاش می کنید.در Fist of Rage: 2D Battle Platformer باید از تمامی سلاح ها به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.قدم در خیابان ها میگذارید و با هیولاها روبرو می شوید، باید جان آن ها را بگیرید.

ویژگی های بازی Fist of Rage: 2D Battle Platformer اندروید :

-استفاده از سلاح ها

-نابودی هواپیماهای بدون سرنشین

-مبارزه با کارفرمایان منحصر به فرد و ضرب و شتم

-استفاده از هنر های رزمی

-جلوگیری از بین رفتن نسل بشر !

-گرافیک عالی بازی

-گیم پلی سرگرم کننده و جذاب