Hide App,Private Dating,SafeChat-PrivacyHider نام یک برنامه مفید اندرویدی است که امروز قصد داریم آن را به شما دوستان عزیز معرفی کنیم.اپلیکیشنی که پیش روی شماست یک برنامه بسیار سبک و در عین حال کاربردی است که توسط تیم TRIGTECH طراحی شده و می توانید از آن برای مخفی سازی فایل و برنامه های دستگاهتان استفاده نمایید. گفتنیست این برنامه دارای پرداخت درون شبکه ی ۱۳.۹۹ دلاری می باشد و موفق به کسب امتیاز ۴.۵ از ۵ گوگل پلی شده است.

آیا می خواهید برنامه های شبکه اجتماعی و پیامرسان ها را پنهان کنید؟ آیا نیاز به افزایش حریم خصوصی و پنهان کردن فایل های شخصی خود هستید؟ با Privacy Hider، می توانید مسنجرها و برنامه هایی مانند (تلگرام و واتساپ و غیره ) را از نظر مخفی کرده و مانع دسترسی سایرین به آنها شوید.
به کمک این برنامه می توانید برنامه های خود را از صفحه نمایش اصلی، لیست برنامه های اخیر، مدیریت برنامه ها در تنظیمات سیستم پنهان کنید. علاوه بر این Privacy Hider راه حل های متعددی برای حفاظت از حریم خصوصی فراهم می کند و به شما این امکان را می دهد تمامی ردپاها و اثرات مربوط به برنامه ها مانند تصاویر گالری، فیلم و فعالیت های انجام شده در مرورگر را حذف کنید.

اگر قصد افزایش حریم خصوصی و پاکسازی تمام فعالیت های انجام  شده در دستگاه تلفنتان را دارید بهتر است نسخه کامل و خریداری شده Hide App,Private Dating را از اندروید سیتی دانلود نموده و برای همیشه دسترسی دیگران را به برنامه های نصب شده گوشیتان مسدود کنید.

ویژگی های برنامه Hide App,Private Dating,SafeChat-PrivacyHider Premium اندروید :

-پنهان کردن برنامه ها برای محافظت از حریم خصوصی کاربران

-پنهان کردن برنامه های روی دستگاه شما، مانند WhatsApp، و غیره

-مخفی کردن برنامه ها از فضای محلی

-پنهان کردن برنامه های نصب شده که می خواهید مخفی نگه دارید
-ایجاد فضای امن برای برنامه های جدید
-حذف ردیابی در قسمت فعالیت های اخیر

-پنهان کردن تصاویر و فایل های ویدئویی ذخیره شده در گالری

-عدم نمایش برنامه های پنهان شده در “لیست برنامه های اخیر”
-عدم نمایش اعلانات برنامه های مخفی شده در نوار وضعیت نمایش