Shadowblood نمونه ی موفقی از بازی های پرهیجان و نقش آفرینی می باشد که توانسته مورد توجه میلیونها بازیکن قرار گرفته و امتیاز عالی ۴.۴ از ۵ گوگل پلی را از آن خود کند. داستان بازی شما را در فضای پر تنشی قرار می دهد که خبری از صلح در آن نیست و هیولاها و دشمنان بی شماری آماده ی نبرد با شما هستند.

با اجرای Shadowblood با نوع خاصی از بازی های مبارزه ای مواجه می شوید و در قالب یکی از ۶ شخصیت اصلی قرار گرفته و به انجام نبردهای سهمگین با هیولاها خواهید پرداخت. هر کاراکتر ویژگی های خاص خود را دارد و هر یک مجهز به انواع سلاح ها و ابزار جنگی هستند و زره های آهنین و سپرهای جنگی باعث نفوذ ناپذیری آنها می شود.

پس از انتخاب قهرمان موردنظر و طراحی یک استراتژی عالی به مبارزه با گروهی از دشمنان بپردازید و سران هر تیم را شکست دهید و در نهایت به ملاقات هیولای افسانه ای بروید. همچنین میتوانید در جنگ های ریل تایم و رو در رو بصورت انفرادی شرکت جسته و مهارت های خود را به حریف نشان دهید.

Shadowblood با گرافیک عالی و صداگذاری مهیج خود میتواند تا ساعت ها بازیکن را سرگرم نماید و توسط استودیوی بازیسازی UTPlus Interactive Inc  برای علاقمندان سبک مبارزه ای منتشر شده و اکنون نسخه ی کامل آن به همراه فایل مود، آماده ی دانلود از اندروید سیتی می باشد.

ویژگی های بازی Shadowblood اندروید :

-انتخاب شخصیت دلخواه از میان ۶ کاراکتر اصلی

-شرکت در نبردهای ریل تایم و تک نفره
-ترکیب مهارت های مختلف به دلخواه بازیکن
-وجود ۳۰۰۰ نوع زره برای تجهیز قهرمان انتخابی
-کسب مهارت های مختلف، وجود سلاح های گسترده
-شامل پاداش های ویژه هنگام پیروزی بر دشمنان
-شکست قهرمان گروه ها با انتخاب استراتژی های موفق