Planar Conquest نمونه ی موفقی از بازی های پرهیجان و استراتژیک می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Wastelands Interactive و با قیمت ۱۲.۹۹ دلار در مارکت اندروید منتشر شده و توانسته مورد توجه میلیونها بازیکن قرار گیرد. داستان بازی شما را در قالب شخصیت جادوگری قرار میدهد که باید با کمک نیروهای خاص خود به مبارزات مختلف پرداخته و دشمنان را یکی پس از دیگری نابود کنید.

در Planar Conquest به یکی از قدرتمندترین جادوگرهای شهر تبدیل شده و در رقابت های پیش رو شرکت کنید.دنیایی فانتزی و خیالی در مقابل دارید که در آن مدرسه هایی برای یادگیری فنون حرفه ای سحر و جادو وجود دارد، پس در آنها شرکت جسته و مهارت های خود را افزایش دهید.از میان ۴۰ شخصیت موجود، یکی را انتخاب کرده و بسته به نوع استعدادی که دارد در رقابت با دشمنان افسانه ای حاضر شده و با استفاده ی به موقع از نیروها و قدرت ویژه ی خود، به پیروزی نهایی دست یابید.

سیاه چاله ها و شهرهای گوناگون را فتح کرده و با ساخت ارتشی قدرتمند به سرزمین دشمن حمله ور شوید.این بازی با داشتن گرافیک منحصر بفرد و مراحل چالش برانگیز میتواند تا ساعت ها بازیکن را سرگرم نماید و اکنون فایل نصبی آن به همراه فایل مود و دیتا آماده ی دانلود از اندروید سیتی می باشد.

ویژگی های بازی Planar Conquest اندروید :

-دست یابی به کتاب سحر و جادو

-ارتقاء مهارت و نیروی شخصیت های بازی

-دست یابی به انواع پاداش

-وجود شخصیت های متنوع و انواع جادو و طلسم در نبردها

-کشف تجهیزات مختلف جنگی و ارتقاء آنها

-طراحی لوکیشن های متنوع و جذاب

-شکست دشمنانی قدرتمند

-ساخت شهرهای جدید

-گرافیک عالی و صداگذاری مهیج