پس از معرفی kill shot نوبت به بررسی بازی موفق دیگری در سبک اکشن، تفنگی به نام MazeMilitia: LAN Online Multiplayer می رسد که توسط استودیوی بازیسازی XSQUADS Shooting Game و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده است.یک بازی سراسر هیجان که شما را برای مبارزات آنلاین با سایر بازیکنان در سراسر دنیا فرا میخواند، آیا برای نبرد آماده اید؟
اکنون بهترین بازی اکشن سال ۲۰۱۷ را تجربه کنید. برای نشان دادن مهارت تیراندازی خود در مبارزات چند نفره با مخالفان واقعی از سراسر جهان، شورش کنید. علاوه بر سیستم حریف یابی تصادفی میتوانید به شبکه محلی LAN و وایفا متصل شده و با دوستان خود به نبرد بپردازید یا حتی آنها را از فیسبوک برای شرکت در جنگهای آنلاین دعوت کنید. مراحل را از نمای سوم شخص دنبال کنید و به سلیقه خود زاویه دوربین را تغییر دهید تا دید بهتری بر روی عملکرد حریف داشته باشید. از روی نقشه پیشروی کرده و به ضرب گلوله ی سلاح مرگبار خود، دشمن را در هم بکوبید.

با استفاده از پایگاههای مهمات، قدرت خود را افزایش داده و با تیراندازی از نقاط پنهانی و مخفی شدن در مکان های مختلف به سمت دشمن شلیک کنید. یک بمب نامرئی بگذارید و چندین بازیکن را هدف قرار دهید. با استفاده از این سلاح ها می توانید سریعتر به دشمن حمله کنید و ماموریت های محوله را تکمیل نمایید.

ویژگی های بازی MazeMilitia: LAN, Online Multiplayer Shooting Game اندروید :

-سلاح هایی مانند تفنگ تیرانداز، مسلسل ها ، تفنگ ساچمه ای، بمب، نارنجک

-تجربه بهترین بازی تیر اندازی چند نفره آنلاین

پروفایل بازیکن تصویر آمار بازی را نشان می دهد

-انجام مبارزات در حالت آنلاین و آفلاین

-به چالش کشیدن ایده های استراتژیکی و هوشمندانه
-کنترل آسان و دقیق و جلوه های صوتی
-گرافیک جدید و جذاب با انیمیشن های خیره کننده
-محیط های چندگانه سفارشی
-تجربه ۵۰+ سطح شگفت انگیز در حالت آفلاین و آنلاین