Zombie Street Battle نام بازی جدیدی در سبک اکشن و زامبی کشی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Rally Racing TOP 10 GAMES و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و موفق به کسب امتیاز ۴.۳ از ۵ گوگل پلی نیز شده است و در آن باید به کشتن زامبی های خشن و ترسناک رفته و برای نابودی آنها تلاش کنید.

آنچه که در سایر بازیهای کشتار زامبی ها اتفاق میفتد اینجا نیز رخ داده است. بر اثر حمله ای که به آزمایشگاه تحقیقاتی شده، ویروس های مرگبار در همه جا پراکنده شده اند. انسانهای بسیاری براثر تماس با ویروس آلوده به زامبی های ترسناک تبدیل شده اند. اکنون شما بعنوان آخرین به جامانده از گروه سربازان طوفان برای نجات جان بازماندگان تلاش کنید. با برداشتن سلاح های متفاوت به استقبال خطر رفته و تمام دشمنانی که در سطح شهر و خیابان ها پراکنده شده اند را نابود سازید.

با جلوگیری از گسترش بیش از حد ویروس و تیراندازی به سمت زامبی ها امتیاز کسب کنید. ابزار دفاعی مانند نارنجک و بمب و راکت را در میان گروهی از زامبی ها پرتاب کنید و با کشتار دسته جمعی آنان، شهر را وجودشان پاکسازی نمایید.یکی از بهترین بازیهای گرافیکی اکشن در پیش رویتان است که میتوانید جدیدترین نسخه آن را از اندرویدسیتی دانلود نمایید.

ویژگی های بازی Zombie Street Battle اندروید :

-مبارزه با زامبیها در بلوک های مختلف و دفاع از میدان مرکزی
-استفاده از دهها نمونه سلاح برای کشتن زامبی ها از جمله تفنگ بزرگ، نارنجک و راکت پرتاب شونده
-جمع آوری سلاح های بیشتر برای کشتن انواع مختلف از زامبی
-چالش بزرگ مبارزه با رییس زامبی ها
-تانک ها و مخازن تصادفی خاص برای دستیابی به قدرتهای ویژه
-بهترین تجربه بازی تا کنون
-کاملا رایگان