Dungeons of Chaos نمونه ی موفقی از بازی های پیکسلی و نقش آفرینی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Prometheusheir RPGs و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و توانسته مورد توجه میلیونها بازیکن قرار گیرد. داستان بازی شما را با خود به سفر شگفت آوری می برد که قرار است در آن به مبارزات مختلف پرداخته و دشمنان را یکی پس از دیگری نابود کنید.

در Dungeons of Chaos بدون هراس به نبرد با دشمنانی از جنس هیولا بروید و با پیروزی در برابر آنها ماموریت های محوله را تکمیل کنید.لوکیشن های چالش برانگیز و متنوعی وجود دارد که طبق میل خود میتوانید در هریک از آنها کاوش کنید و با پیدا کردن کتاب طلسم دانش خود را در استفاده از نیروهایی جادویی افزایش دهید و سپس با نمایش مهارت های خود در استفاده از جادوها و ابزارهای جنگی پیروز میدان باشید.سطوح دشواری مختلف بازی را تجربه کنید و با کسب امتیازات، توانایی های پیشرفته تر و شخصیت های جدید را آنلاک نمایید.

این بازی با داشتن گرافیک پیکسلی و مراحل چالش برانگیز میتواند تا ساعت ها بازیکن را سرگرم نماید و اکنون فایل نصبی آن به همراه فایل مود آماده ی دانلود از اندروید سیتی می باشد.

ویژگی های بازی Dungeons of Chaos اندروید :

-دست یابی به کتاب سحر و جادو

-ارتقاء مهارت های شخصیت های بازی

-تکمیل ماموریت های مختلف و دست یابی به انواع پاداش

-وجود شخصیت های متنوع و انواع جادو و طلسم در نبردها

-سطوح مختلف دشواری

-کشف تجهیزات مختلف جنگی و ارتقاء آنها

-طراحی لوکیشن های متنوع و جذاب

-شکست دشمنانی از جنس هیولا