Zombie Watch – Zombie Survival تجربه ی جدید و منحصر به فردی از بازی های اکشن و زامبی کشی می باشد که در آن باید برای بقای زندگی و ادامه ی حیات خود بر روی زمین تلاش کنید.

در بازی Zombie Watch – Zombie Survival قبل از هرچیز پایگاه خود را در اطراف عتیقه جات بسازید تا بتوانید در برابر زامبی ها از خود دفاع کنید زیرا هر لحظه و هر جا احتمال حمله آنان وجود دارد.آنها تلاش می کنند که پایگاهتان زیر امواج حملات نابود شود. پس به جمع آوری غذا مشغول شوید، درختان را قطع کرده و وسایل مختلف دفاعی بسازید. سپس سنگهای قیمتی وکریستال ها را از معادن استخراج کنید. فقط در اینصورت میتوانید به نابود کردن دشمنان پرداخته و به قهرمان تبدیل شوید.

تختخواب بسازید و پیشرفت خود را در آن ذخیره کنید، برای جمع آوری منابع جدید به کاوش در محیط اطراف بپردازید،به ماهیگیری در جزیره بروید. معجون های موثر برای افزایش قدرت بسازید تا زخمهایتان سریع تر از زخم های زامبی ها بهبود یابند. هنگامی که شما زامبی را می کشید، او اقلامی را که برای بقای شما مفید است، رها می کند، آنها را جمع کنید و به ماجراجویی وسیع در سطح منطقه دست بزنید.

تمام تلاشتان در جهت تسلط بر دشمنان و غلبه بر زامبی ها باشد، در این راه پرتنش از مارمولک خانگی کمک گرفته و به ساخت جهانی عاری از زامبی بپردازید! این بازی با داشتن گرافیک منحصر بفرد و مراحل چالش برانگیز میتواند تا ساعت ها بازیکن را سرگرم نماید و اکنون فایل نصبی آن به همراه فایل مود آماده ی دانلود از اندروید سیتی می باشد.

ویژگی های بازی Zombie Watch – Zombie Survival اندروید :

-امکان ساخت معجون شفابخش

-ساخت سرپناه و پایگاه برای دفاع از خود

-استخراج سنگ ها و کریستال از معادن

-استفاده از منابع طبیعی برای غلبه بر زامبی ها

-شرایط دشواری مانند برف، باتلاق، گرمسیری، جنگل، سنگ

-تسلط بر جهان و مبارزه با زامبی هایی که از هر جهت حمله میکنند