TEKKEN از جدیدترین بازی ها در سبک اکشن و مبارزه ای می باشد که توسط استودیوی بازیسازی BANDAI NAMCO و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و با نصب آن پا به دنیای خارق العاده ای خواهید گذاشت که باید برای رسیدن به مقام استادی و قهرمان افسانه ای شدن تلاش کنید.مسلما گرافیک منحصر به فرد سه بعدی و صداگذاری پیشرفته بازی شما را میخکوب خواهد کرد و اگر از علاقمندان این نوع بازی هستید از نبرد با دشمنان لذت خواهید برد.

این کمپانی مشهور که قبلا با ساخت بازی های موفقی همچون Tekken Card Tournament توانایی خود را در ساخت بازیهای گرافیکی و اکشن به اثبات رسانده بود اکنون با معرفی این اثر بار دیگر توجه میلیون ها بازیکن را از سراسر دنیا به خود جلب نمود!

TEKKEN از جمله موفقترین بازیهای مبارزه ای در تلفن همراه است که با اجرای آن به گروه مبارزین قدرتمندی همچون PAUL، KAZUYA، XIAOYU، LAW، PANDA، NINA خواهید پیوست. یک سیستم مبارزه ای با عمیقترین جلوه های بصری و تکنیک های مبارزه را تجربه کرده و در نقش استاد Dojo به جمع آوری، ارتقاء و مبارزه با مبارزان مورد علاقه خود بپردازید.

در ابتدا تیمی از مبارزان قوی ساخته و به مبارزه با دوستان و سایر بازیکنان در حالت آنلاین بروید. این بازیکنان در قالب مهاجمان و مدافعان از دیگر تیم ها برای بدست آوردن جوایز منحصر به فرد در فصول ماهانه رقابت می کنند. نوار رتبه بندی به بازیکن اجازه می دهد که پیشرفت کند و مهارت خود را در برابر بهترین بازیکنان جهان محک بزند.

ویژگی های بازی TEKKEN اندروید :

-تجربه رویدادهای زنده، هفتگی و ماهانه
-رویدادهای مضمون ویژه، ارائه تجربیات و برخورد های منحصر به فرد
-طراحی شخصیت های نادر و جریان رویدادهای ویژه
-جمع آوری بیش از ۱۰۰ شخصیت با سبک های مبارزه منحصر به فرد
-ارتقا و باز کردن بیش از ۲۰ حرکت خاص منحصربفرد برای هر جنگنده
-نبرد در حالت های منحصربفرد بازی از جمله ماموریت حالت STORY MODE آنلاین
-ساخت تیم های تخصصی برای تکمیل ماموریت های منحصربفرد
-کاوش در نقشه های پویا برای کشف چالش ها و کسب پاداش