Car Mechanic Job: Simulator از دسته بازیهای سرگرم کننده و شبیه سازی میباشد که به تازگی توسط استودیوی بازیسازی Car Simulator Crafting & Building FPS و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و در همین زمان کوتاه موفق به کسب امتیاز ۴.۵ از ۵ گوگل پلی شده است. بی شک علاقمندان ماشین و فعالیتهای مکانیکی از این پیشنهاد ویژه به سادگی نمی گذرند زیرا در اینجا شبیه سازی کاملی از کارهای مکانیکی و تعمیر ماشین انجام شده که میتوانید شغل دلخواهتان را تجربه نمایید.

گاراژی با تمام امکانات در اختیارتان است و شما بعنوان یک مکانیک باید سوار بر ماشین های تعمیری شده و با عیب یابی و حدس اینکه کدام قطعه نیاز به تعویض دارد، آن را تعمیر کرده و به مشتری تحویل دهید.

لاستیکهای فرسوده را عوض کرده و با تنظیمات جدید موتور، دور و قدرت آن را افزایش دهید. باتری ماشین را چک کرده و کلا قطعات جلوبندی را سرویس نمایید. همه نوع ماشین برای تعمیر به شما سپرده میشود از ماشینهای اسپورت مسابقه گرفته تا تاکسی و سواری! لنت ترمز را چک کرده و روغن ماشین را عوض کنید. لامپها را تست نموده و با شنیدن صدای گیربکس و سایر آیتم ها به عیب یابی دقیق بپردازید و در نهایت دستمزد بگیرید. آزمون و تخمین دقیق ایرادات و تصمیم به جایگزینی یا تعمیر قطعات به عهده شماست پس نهایت مهارت خود را برای کسب درآمد بیشتر بکار بگیرید و با انجام به موقع کارها امتیاز هر مرحله را کسب کنید.

ویژگی های بازی Car Mechanic Job: Simulator اندروید :

-رفع ایرادات اتومبیل ها
-تعویض قطعات
-کسب درآمد و ارتقاء کارگاه
-شامل بیش از ۳۰۰ قسمت

-بیش از ۵۰ نقص فنی
-آموختن مکانیکی
-مکانیک تعمیر کامیون
-ماشین آلات ساختمانی (سنگین)

-وجود انواع ماموریت ها و چالش ها

-آزمایش و آزمون های سواری با ماشین برای تشخیص مشکل