instafarsi یکی از شبکه های اجتماعی مشابه اینستاگرام میباشد که توسط گروه سان دروید و بصورت رایگان برای کاربران فارسی زبان طراحی شده است. این اپلیکیشن با استفاده از API اینستاگرام، تمامی امکانات و گزینه های موجود در آن را به زبان فارسی ارائه میکند و اگر از جمله کاربرانی باشید که با نسخه انگلیسی برنامه موافق نیستید، از این پیشنهاد ویژه استقبال خواهید نمود.

روش استفاده از اینستافارسی بسیار ساده بوده و تنها با داشتن حساب کاربری و رمز اینستاگرام میتوان وارد پیج خود شده و از منوهای فارسی آن لذت ببرید. استوریهای جالب قرار دهید و کپشن های زیر پست را مستقیما در کلیپ بورد ذخیره کرده و تصاویر و ویدئوهای اشتراک گذاری شده را بطور مستقیم دانلود و ذخیره نمایید. از سایر پیج ها دیدن کرده و با استفاده از لایک اتوماتیک، فالورهای خود را افزایش دهید. صفحات رسمی بازیگران سینما و فوتبالیست های معروف را دنبال کرده و برای دیگران کامنت گذاشته یا آنها را تگ کنید.

اما آنچه باعث برتری برنامه نسبت به نمونه اصلی میشود، امکان مشاهده استوری دیگران بصورت روح و یا استفاده از سیستم آنفالویاب هوشمند در داخل برنامه می باشد. چنانچه نخواهید صاحب پیج متوجه حضور شما شود، از حالت روح استفاده کرده و استوری وی را تماشا کنید یا از آنفالویاب برای تشخیص افرادی که شما را دنبال نمیکنند کمک بگیرید. همچنین وجود تمهای تاریک و حالت شب و سیستم اهراز هویت اثر انگشتی از دیگر امکانات این اپلیکیشن منحصربفرد می باشد که اکنون میتوانید جدیدترین نسخه آنرا از اندروید سیتی دریافت نمایید.

ویژگی های برنامه instafarsi اندروید :

-ارسال استوری
-ارسال پست
-ویرایش پروفایل
-اینستا پازلی
-آنفالور یاب هوشمند
-پوسته دارک و تم شب

-ارسال نظر و پاسخ به نظرات

-دانلود مستقیم عکس و ویدئو
-کپی متن پست در حافظه

-پروفایل رسمی بازیگران و هنرمندان

-آنفالو یا بلاک کردن در قسمت نمایش پست
-جستجو بر اساس کاربران ، تگ ، مکان
-اهراز هویت قوی، بازکردن برنامه با اثر انگشت و کد ورود
-حالت مولتی اکانت یا افزودن چندین اکانت همزمان
-بزرگنمایی عکس پروفایل با کیفیت اصلی و دانلود آن
-امکان لایک اتوماتیک Auto Like Post