Video Converter Pro یکی دیگر از ابزارهای اندروید است که توسط تیم برنامه سازی VidSoftLab و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده و با داشتن قابلیت های مفید در زمینه ی تبدیل انواع فرمت های تصویری توانسته امتیاز ۴.۱ از ۵ گوگل پلی را از کاربران کسب کند.

Video Converter Pro ابزاری کامل و کانورتوری پیشرفته در زمینه ی تغییر فرمت ویدئو محسوب می شود که تقریبا اکثر فرمت های تصویری را پشتیبانی می کند و با نصب آن قادر به تغییر پسوند فایل های ویدئویی به سایر خروجی ها خواهیم بود.برتری این برنامه نسبت به سایر نمونه ها، داشتن رابط کاربری ساده برای انجام عملیات می باشد بطوریکه برای استفاده از آن نیاز به دانش خاصی نیست و کاربران مبتدی هم می توانند فایل دلخواه را انتخاب کرده و با طی چند مرحله ی ساده، به خروجی مورد نظر دست یابند.

باکمک Video Converter Pro حتی میتوان ویرایش های جزیی روی فیلم انجام داد مثلا قسمت هایی از آن را برش داده و معکوس کرده یا ۱۸۰ درجه بچرخانیم. مسلما اینکه بتوانیم فایل ویدئویی را به هر نوعی که بخواهیم تبدیل کنیم و بدون هیچ افت کیفیتی از آن خروجی بگیریم، قابلیت منحصر بفردی است که در کمتر برنامه ای یافت می شود.

از آنجا که ممکن است دستگاههای اندرویدی موفق به پخش تمامی فرمت های ویدئویی نباشند، وجود چنین برنامه ای روی گوشی ضروریست و اکنون یکی از بهترین کانورتورهای اندرویدی با حجمی کم و قابل نصب بر روی دستگاههای با اندروید ۴.۱ به بالا، آماده ی دانلود از اندروید سیتی است.

ویژگی های برنامه ی Video Converter Pro اندروید :

-جزییات خروجی قابل تنظیم

-تبدیل چندین فایل ویدئویی به صورت همزمان

-امکان تغییر در فرکانس صوتی فایل های ویدئویی

-پشتیبانی از انواع دستگاههای اندرویدی

-وجود ابزاری کامل برای معکوس کردن، بریدن و چرخاندن فریم ها
-تبدیل تمام فرمت های MP4، FLV، MPEG-1،۲، MOV، MKV، WMV، AVI، VOB، ۳GP، SWF، MP3، AAC، WAV