Draconius GO از جمله بازی های بدون دیتا در سبک ماجراجویی است که توسط استودیوی بازیسازی Elyland و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده و موفق به کسب امتیاز ۴.۳ از ۵ گوگل پلی شده است. با نصب بازی به دنیای افسانه ای اژدهایان پا میگذارید و تا ساعتها سرگرم زندگی این موجودات بامزه میشوید.

ابتدا باید مجموعه کاملی از اسب بالدار، خون آشام ها، تک شاخ ها و دیگر موجودات جادویی بسازید و به استقبال سایر دشمنان بروید. اگر ماجراهای و جنگ های شما موفقیت آمیز باشد، در نهایت قادر خواهد بود حیوانات برتر را آنلاک کرده و از نیروهای آنان استفاده کنید.رویدادهای مختلف بازی کمک میکند تمامی مراحل برایتان تازه و هیجان انگیز باشد. شرکت در ماموریت های منظم به شما اجازه می دهد برای پیدا کردن کتیبه ها و جادوها جدید و حتی تخم مرغ طلایی امتیاز داشته باشید.
در ابتدا بیشتر جادوها قفل شده اند پس از اینکه شخصیت شما به سطح ۵ می رسد. با استفاده از جادوگران قدرتمند، همراه با دوستان خود، قادر خواهید بود موجودات خود را افزایش دهید. از سطح ۵، شما قادر به جذب دیگر بازیکنان در دوئل خواهید بود.با کشف تمام سواحل و یافتن گنج های موجود در منطقه اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید، گزینه های جدیدی را برای کاراکتر خود باز می کنید.

ویژگی های بازی Draconius GO: Catch a Dragon! اندروید :

  • حمله هیولای وحشی و کاوش در سواحل پر از گنج
  • امکان دوئل کردن با بازیکنان دیگر از سطح ۵ به بعد
  • اسرار جادویی و عجیب و غریب و کاوش در شهر
  • رویدادهای مختلف بازی و ماجراهای تازه و هیجان انگیز
  • پیدا کردن کتیبه برای جادوها جدید و تلاش برای یافتن تخم مرغ طلایی!