Photobooth mini FULL یکی از ابزارهای عکاسی اندروید است که توسط تیم برنامه سازی medtoure و باقیمت ۴.۴۹ دلار به انتشار رسیده و توانسته امتیاز عالی ۴.۶ از ۵ گوگل پلی را از کاربران کسب کند.این اپلیکیشن ساده و کم حجم به شما این امکان را می دهد که تصاویر خنده دار و بامزه ای بسازید و درصورت تمایل آنها را چاپ کرده و یا در شبکه های اجتماعی مانند (تلگرام و واتساپ و غیره ) به اشتراک بگذارید.
دوستداران عکس و سلفی از این برنامه استقبال زیادی خواهند نمود زیرا امکان تماشای پیش نمایش تمام صفحه ای از تصویر، تایمر تنظیم شونده به سادگی کار کمک خواهد کرد. پس از عکسبرداری میتوانید ۴ یا ۵ عکس را در یک صفحه قرار داده و روی آنها متن یا تاریخ درج نمایید.

در واقع این برنامه به گونه ای طراحی شده که بتواند در مهمانیها یا دورهمی های دوستانه شما را سرگرم کرده و لحظات شادی برای خود و دیگران فراهم کنید.به طور مثال اگر مهمانان بخواهند عکس های خود را ایمیل کنند و دسترسی به شبکه اینترنت وجود نداشته باشد،Photobooth mini FULL تمام درخواست های ایمیل مهمانهارا پیگیری کرده و درصورت اولین اتصال به شبکه همه ایمیل ها را برایشان می فرستد.

ویژگی های برنامه Photobooth mini FULL اندروید :

-دسترسی همیشگی و رایگان

-امکان ایجاد پیام ویدئویی
-افزودن یک خط از متن و تاریخ برای ثبت خاطرات

-امکان ارسال مستقیم تصاویر برای چاپ یا اشتراک گذاری و ارسال ایمیل
-جایگزینی تصاویر پس زمینه برای تطبیق آن با صفحه نمایش خود، پیکربندی تایمر، …