Overlay Full یکی از برنامه های مفید در زمینه ی تایپوگرافی و ویرایش حرفه ای تصاویر اندروید می باشد که توسط تیم برنامه سازی Code My Brains Out و بصورت رایگان در گوگل پلی به انتشار رسیده و موفق به کسب امتیاز ۴.۳ از ۵ از سوی کاربران شده است.با نصب این برنامه نگاهی هنری به تصاویرتان داشته باشید.

برای ایجاد تایپوگرافیهای سفارشی از ماسکهای متنوع با طرح بندی زیبا استفاده کرده و برچسب های ظریف و پوشش های خلاقانه روی تصاویر اضافه کنید. برای اعمال طرح های خلاقانه و هنری دستتان باز است پس از ابزار منحصربفرد برنامه استفاده کرده و در نهایت خروجی ها را در شبکه های اجتماعی مورد علاقه تان به اشتراک بگذارید.
با کمک Overlay تایپوگرافی سفارشی با استفاده از طیف گسترده ای از فونت ها و رنگ ها ایجاد کنید. بیش از ۶۵ نوع فونت متفاوت برای هر سلیقه وجود دارد که میتوانید یکی را بر حسب محتوا و رنگ زمینه انتخاب کنید. جالب است بدانید که برای ساخت این عکسهای هنری و جذاب نیاز به هیچ ویرایش یا مهارت خاصی نیست، کافیست یک پوشش انتخاب کنید، رنگ و شفافیت را تغییر دهید و از مدلهای پیشفرض استفاده نمایید. این یک راه ساده و فوق العاده سرگرم کننده است.

ویژگی های برنامه Overlay اندروید :

-شامل بسته های برچسب، استیکرهای مسافرت، پروژکتور، کریسمس، حیوانات، ولنتاین
طیف گسترده ای از قابها، فریم ها، الگوها، شکل ها، ماندالا، خطهای هنری، اعداد
-شامل قابلیت Blend برای ایجاد تصاویر دوبعدی و انواع ترکیبات مختلف
-دارای ابزار مخصوص برای پاک کردن که مانند سحر و جادو کار می کنند
-با تار کردن پس زمینه تصاویر خود، تصویر DSLR ایجاد کنید