پس از معرفی اپلیکیشن های پرکاربرد و موفقی همچون اسنپ و تپسی که در زمینه ی درخواست اتومبیل کرایه ای فعالیت می کنند، اکنون یکی دیگر از برنامه های درخواست وانت بار یعنی RagaJet را بررسی خواهیم نمود. راگاجت یک اپلیکیشن دریافت خودرو، وانت، موتور می باشد که در تمام ساعات شبانه روز فعال و با هزینه های به صرفه و اقتصادی در دسترس شما قرار گرفته است. از مزایای منحصر به فرد این سیستم دریافت آنلاین خودرو، پرداخت آنلاین، نمایش آنلاین و لحظه ای موقعیت خودرو می باشد.

شاید بتوان گفت کمتر اپلیکیشنی در زمینه درخواست وانت و نیسان یا موتور سیکلت فعالیت میکند، ولی راگاجت این امکان را فراهم کرده که بتوان برای جابجایی اثاثیه منزل، باربری و سایر امور مربوط به حمل و نقل، به دنبال روش های سخت نباشید و تنها با چند کلیک روی صفحه ی گوشی خود، راننده را به سمت محل فعلیتان اعزام نمایید. اپلیکیشن راگا جت در دو نسخه اندروید و آی او اس قابل دریافت می باشد و این اپلیکیشن را می توانید بصورت رایگان از اندروید سیتی دانلود نموده و از امکانات منحصربفرد راگاجت بهره مند شوید.

نحوه کار بار برنامه هم ساده است بطوریکه به محض ورود به نرم افزار با اولین کلیک، مبدأ ( محلی که شما یا مرسوله مورد نظر در آنجا قرار دارد) مشخص می گردد. سپس می توانید مقصد مورد نظر را ازطریق سرچ منطقه در نقشه مشخص نمایید. درنهایت شما می توانید با توجه به حجم مرسوله وسیله نقلیه مورد نظر را (موتور سیکلت یا وانت بار ) تعیین نمایید.

ویژگی های برنامه RagaJet اندروید :

-امکان درخواست وانت ،نیسان، موتور سیکلت

-انتخاب مبدا و مقصد از روی نقشه

-سریعترین روش ارسال مرسوله یا اثاثیه