+FlashOnCall از جمله برنامه های کاربردی اندروید است که توسط تیم Evgenii Chernov و باقیمت ۱.۴۹ دلار در گوگل پلی منتشر شده و موفق به کسب امتیاز عالی ۴.۶ از ۵ گوگل پلی از سوی کاربران شده است.

LED های رنگی که روی برخی دستگاهها قرار دارند امکان نمایش هشدار برای قسمت های مختلف را فراهم میکنند، مثلا چنانچه تماس از دست رفته یا پیام نخوانده شده ای داشته باشید با رنگ های متفاوت ال ای دی میتوانید از وقوع آنها مطلع شوید.

اما از آنجا که تمام دستگاههای اندرویدی مجهز به این LEDها نیستند، +FlashOnCall طراحی شده تا بتوانید از این امکان بهره مند شوید. نحوه کار این برنامه کم حجم اینگونه است که هنگام دریافت SMS یا تماس از دست رفته و سایر نوتیفیکشن های پیام رسانهایی مانند تلگرام، واتساپ وغیره، فلش گوشی شروع به روشن و خاموش شدن میکند و شما را متوجه رویداد جدید خواهد نمود.

قابلیت های حرفه ای +FlashOnCall این امکان را میدهد که از قسمت تنظیمات برنامه تعداد دفعات فلش، سرعت و زمان روشن شدن آن را به دلخواه تغییر دهید. همچنین انتخاب لرزش، ویبره ، آلارم برای رویدادهای مختلف باعث شده که +FlashOnCall به یکی از برنامه های محبوب در زمینه هشدار نوتیفیکیشن تبدیل شود!

ویژگی های برنامه +FlashOnCall اندروید :

-تنظیم فلش برای تماس های دریافتی
-تنظیم مدت زمان فلش
-برنامه ریزی فرکانس فلش
-تنظیم فلش برای پیام های متنی
-برنامه ریزی تعداد فلش چشمک زن

پشتیبانی از هشدار برنامه هایی مثل وایبر، تلگرام