My Diggy Dog این بازی ماجراجویی تجربه لذت بخشی از حفاری در عمق زمین را برای دستگاههای اندرویدی به ارمغان آورده و در آن صدها نوع گنجینه، سیاهچال های ناشناخته و خیلی بیشتر انتظار شما را میکشند! 

داستان از این قرار است که سگ وفاداری به نام مارتی به همراه صاحبش سالهای سال در اطراف کل جهان در جستجوی گنجینه ها و مصنوعات کمیاب بودند اما هر بار بدون نتیجه از سفر بازگشتند. متاسفانه آنها سالها وقت خود را تلف کردند بدون اینکه همه ی آن چیزهایی را که رویایش را داشتند، جمع کرده باشند! اما مارتی، سگ دلیر و دوست با وفا، برای تحقق آرزوهای صاحبش دست به ماجراجویی بزرگی زده تا کاری کند که او را راضی و شاد نگه دارد. بنابراین او سعی دارد تمام وسایل مورد نیاز خود را برای گنج یابی و شکار آیتم های موردنیاز بدست آورد و برای اینکار لازم است پازل های متنوع را پشت سربگذارد.آیا او را برای کشف جوایز و دستاورهای شگفت انگیز همراهی میکنید؟

بازی آفلاین سگ حفار من، توسط استودیوی بازیسازی King Bird Games و بصورت رایگان برای علاقمندان بازیهای خلاقانه و ماجرایی عرضه شده و موفق به کسب امتیاز ۴.۵ از ۵ گوگل پلی شده است و اکنون میتوانید جدیدترین نسخه آنرا به همراه فایل مود شده از اندروید سیتی دریافت نمایید.

ویژگی های بازی My Diggy Dog اندروید:

داستان جذاب در مورد سگی که در حال سفر به جهان است
-صدها متر زیر زمین برای جست وجوی گنجینه های حفاری
-گرافیک رنگارنگ و کمیک خنده دار
-بسیاری از ابزارها و ارتقاء های مختلف برای رسیدن به اهداف
-ده ها مصنوعات که در انتظار کشف و جمع آوری هستند
-داستان جالب و وجود شخصیت های متنوع
-تهدید مارتی در زیر زمین
-کمک به مارتی برای مقابله با ماجراهای آینده