Super Mario 2 HD بازی خاطره انگیز سوپرماریو که به تازگی از سوی استودیوی خاطره سازان طراحی و منتشر شده توانسته این بازی محبوب را به روی اسمارت فون های اندرویدی بیاورد. بی شک علاقمندان این بازی پرطرفدار از این پیشنهاد شگفت انگیز استقبال خواهند نمود و با نصب آن، خاطرات کودکی را زنده میکنند.
بازی ماریو بیش از ۳۰ سال است که توسط خالق آن یعنی شیرگرو میامیوتو در سال ۱۹۸۱ در صنعت بازی های ویدئویی ایجاد شده است.
اکنون که سوپرماریو، دوست دوران کودکیمان به تبلت ها و موبایل های اندرویدی آمده بهتر است او را در جهانی رنگارنگ که مملو از دشمنان زیرک است تنها نگذاشته و با هدایت او در مسیر جذاب و دو بعدی تا ساعتها سرگرم شویم.

گیم پلی این بازی مشابهت زیادی با نسخه اصلی داشته، منتهی کاراکترهای جدیدی به آن اضافه شده اند. بی شک با استفاده از موتور توسعه یونیتی بهترین تجربه از اجرای سوپر ماریو را خواهید داشت. اگر می خواهید شخصیت های تازه را آنلاک کرده و جهان اصلی ماریو را باز کنید لازم است از پس مراحل مختلف آن برآمده و سکه های زیادی جمع کنید. با تلاش زیاد و سرعت عمل مناسب در برخورد با موجودات مزاحم امتیاز کسب کنید و نگذارید جانتان تمام شود. البته در حالت مود نیازی به اینکار نیست زیرا سکه بینهایت در اختیارتان قرار داده شده است.

در حال حاضر اگر شما واقعا می خواهید نسخه قدیمی ماریو را با گرافیک جدید و اچ دی تجربه کنید، لازم است جدیدترین ورژن این بازی اندرویدی را نصب نمود و از آن لذت ببرید.

ویژگی های بازی Super Mario 2 HD اندروید :

-گیم پلی اعتیادآور و سرگرم کننده

-گرافیک عالی و صداگذاری مهیج

-وجود شخصیت اصلی سوپر ماریو

-طراحی کاراکترهای جدید

-استفاده از رنگهای زنده و شاد

-مناسب برای تمام سنین